emax walutowy opinie i analiza – konto walutowe mbank

emax walutowy opinie

Emax walutowy opinie o tym koncie. Rachunek przyda się zazwyczaj, gdy chcemy wyjechać za granicę na dłuższy czas. Jeśli pracujemy, zarabiamy w tej walucie lub podróżujemy. Dzięki temu można zarządzać finansami w odpowiedzialny sposób wykonując transakcje w wybranej walucie. Dokonując wymiany w internetowym kantorze można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Można śledzić kurs i w odpowiednim czasie wymienić. Oczywiście kantor online słynie także z lepszych kursów niż stacjonarny.

Założyłem ostatnio dodatkowe konto w euro w mBanku. Od razu nasunął się pomysł na artykuł z opinią, z której inne osoby mogą skorzystać zanim założą tam konto.

Jakie są główne korzyści z posiadania konta walutowego w mBanku?

Po pierwsze za prowadzenie i otwarcie konta nic nie zapłacimy. Jest to duża korzyść, szczególnie dla osób młodych. Ponadto bank nie pobiera żadnej prowizji od wypłat gotówki w bankomatach za granicą. A także nie zapłacimy nic za transakcje bezgotówkowe.

W przypadku transakcji bezgotówkowych lub wypłat gotówki dokonanych w walucie innej niż waluta rozliczeniowa. mBank pobiera wtedy prowizję od przewalutowania w wysokości 3% wartości transakcji.

Przelewy w eMAX walutowym

Za ustanowienie, zmianę lub usunięcie przelewu do osoby zdefiniowanej nie zapłacimy nic. Jeśli dokonamy tego przez system online.
Przelew typu SEPA kosztuje nas 5 zł. Natomiast SWIFT 0,35% kwoty przelewu przy czym min. wartość to 20 zł, a maksymalna 200 zł.
Należy również pamiętać, że mamy także możliwość wykonywania przelewu walutowego zewnętrznego. Obciąży on nasz rachunek tak samo jak było to w przypadku SWIFT. Przelew wewnętrzny jest już darmowy.

Ubezpieczenie

W ramach prowadzenia tego konta mamy możliwość także skorzystać z ubezpieczenia. „Pakiet Bezpieczna Karta” za jedyne 4,90 zł miesięcznie.

Co nam to daje ?

  • ochrona wszystkich rodzajów transakcji dokonanych zbliżeniowych,
  • wypłata świadczenia: nawet do 6 tyś. w przypadku nieuprawionego użycia karty płatniczej lub rabunku gotówki pobranej z bankomatu,
  • wypłata odszkodowania w przypadku zniszczenia mienia zakupionego za pomocą karty do 3 tyś.

Moja opinia i wrażenia – emax walutowy opinie.

Dla mBanku i konta emax walutowego opinie bywają różne. W większości przypadków bank cieszy się pozytywną opinią. Mimo wszystko prowadzenie rachunku jest tanie, a podstawowe kwestie są darmowe. Korzystanie z systemu internetowej bankowości jest proste i intuicyjne. Najbardziej podoba mi się aplikacja mBanku. Mam ją akurat zainstalowaną pod system iOS. Charakteryzuje się wygodą użytkowania w wielu przypadkach. Na przykład eśli płacimy lub wypłacamy gotówkę BLIKiem.

Jak można założyć takie konto?

Kwestia zakładania konta eMax w mBanku jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić formularz online i zamówić kuriera z umową do podpisania lub wybrać opcję z podpisaniem umowy w oddziale banku. Najbardziej jednak wygodną opcją wydaje się być kurier.

Aby wypełnić wniosek należy być nowym klientem banku. Jeśli jesteś już klientem banku to taki wniosek możesz złożyć poprzez system bankowości online na Twoim koncie. Żeby było szybciej możesz skorzystać linku poniżej. Będziesz mieć pewność, że otworzy Ci się właściwy wniosek:

Wniosek o konto walutowe w euro: KLIKNIJ TUTAJ  lub dowiedz się więcej

Wniosek o konto walutowe w funtach: KLIKNIJ TUTAJ lub dowiedz się więcej

Wniosek o konto walutowe w dolarach: KLIKNIJ TUTAJ lub dowiedz się więcej

Lub Wyślij wniosek o konto osobiste w PLN, a następnie możesz otwierać i zamykać jednym kliknięciem konta walutowe:

emax walutowy opinie

Jeśli chcesz zapoznać się lepiej z ofertą banku to >>tutaj<< możesz sprawdzić wszystko.

Aktualnie oferta jest jedną z najlepszych na rynku.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Be the first to comment on "emax walutowy opinie i analiza – konto walutowe mbank"

Leave a comment