Jak Dorobić w Domu 140 zł Korzystając z Promocji Banku ING?

Jak dorobić w domu nawet do 140 zł w prosty sposób, korzystająć z promocji organizowanej przez Bank Śląski ING? W tym artykule opiszę na czym polega ta promocja, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać taki bonus, a także jak wygląda samo prowadzenie konta w tym banku. Otrzymasz też wskazówki krok po kroku co należy wykonać, aby dostać pieniądze od banku.

Ważne! Promocja jest ograniczona czasowo! Więcej promocji znajdziesz TUTAJ >>

Promocja jest skierowana do każdej osoby, która jest pełnoletnia i może samodzielnie otworzyć konto przez internet. Założenie konta przez internet jest bardzo proste i proces ten również opiszę w dalszej części artykułu (specjalnie dla osób, które wcześniej tego nie robiły). Warunki są jednak podzielone, dla dwóch grup wiekowych. Na osoby w wieku 18-26, a także osoby powyżej 26. roku życia.

Co dokładnie trzeba zrobić, aby zarobić 100 zł?

Jeśli jesteś w wieku między 18, a 26 rokiem życia wystarczy, że spełnisz dwa, proste warunki:

 1. do 30 kwietnia 2018 roku otworzysz konto osobiste przez internet – Na tej stronie KLIK >>
 2. do 30 czerwca 2018 roku musisz wykonać minimum 8 transakcji kartą wydaną do tego konta, lub BLIKIEM. Mogą to być zwykłe płatności w sklepie, za codzienne zakupy, które robisz.

Przyznasz, że warunki rzeczywiście są bardzo proste, prawda? 🙂

Bankomat nie wypłacił pieniędzy a pobrał z konta

Jak dorobić w domu dodatkowe 40 zł?

 • 20 zł dostaniesz jeśli przynajmniej 3 razy zapłacisz w internecie BLIKIEM,
 • kolejne 20 zł dostaniesz jeśli na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy.

Bank wypłaci premię do 8 sierpnia 2018 roku, natomiast im szybciej spełnisz warunki tym większe szanse są na wypłacenie zarobionych pieniędzy szybciej!

Jeśli natomiast na dzień założenia konta masz ukończone 26. rok życia lub po prostu masz więcej niż 26 lat, aby dostać 100 zł należy również spełnić dwa, proste warunki:

 1. do 30 kwietnia 2018 roku otworzysz konto bankowe przez internet (jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie to informacje szczegółowe znajdziesz w dalszej części artykułu), Sprawdź Szczegóły Promocji!
 2. do 31 sierpnia 2018 roku musiszy wykonać transakcje kartą wydaną do konta lub BLIKIEM na kwotę min. 1000 zł. Jest to całkowita suma, także im wcześniej otworzysz konto tym masz większą przewagę i łatwiej będzie spełnić ten warunek. Płatności mogą być za zwykłe, codzienne zakupy, które tak czy inaczej robisz w sklepach.

Jak dorobić w domu dodatkowe 40 zł?

 • 20 zł dostaniesz jeśli wykonasz min. 3 transakcje BLIKIEM w internecie,
 • kolejne 20 zł otrzymasz, gdy na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie od Twojego pracodawcy na min. 1000 zł.

Bankomat nie wypłacił pieniędzy a pobrał z konta

 

Zgodnie z regulaminem promocji, z którym można zapoznać się tutaj. Kwota nagrody wskazanej w punktach 14-16, wypłacanej w ramach w Promocji, podlega zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Promocja bankowa skierowana jest do nowych klientów. Jak czytamy w regulaminie, nowym klientem jest osoba, która od 1 sierpnia 2016 roku do 31 stycznia 2018 roku nie posiadała, ani nie była współposiadaczem żadnego z kont osobistych: Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Jeśli ktoś wcześniej posiadał konto w ING, ale zostało zamknięte przed 1 sierpnia 2016 r. to jak najbardziej może skorzystać z tej promocji.

W przypadku braku konta w tym okresie, ale korzystaniu z innych produktów bankowych np. kredyt, pożyczka, lokata lub konto maklerskie – również można skorzystać z promocji.

„No, dobrze! A co JEŚLI otworzę konto w ING, aby skorzystać z promocji, a bank zacznie naliczać mi opłaty za prowadzenie konta?”

Jest to bardzo dobre pytanie! Zatem przyjrzyjmy się Tabeli Opłat i Prowizji i przedstawmy najważniejsze informacje, które musisz znać przed złożeniem wniosku o konto i skorzystaniu z promocji.

Przede wszystkim samo otwarcie i prowadzenie konta jest w 100% darmowe. Również wydanie karty do konta jest bezpłatne. Haczyk jest w korzystaniu z tej karty. Jeśli wyrobimy kartę, a nie będziemy z niej korzystać to bank może naliczć opłaty.

Oczywiście nie sa to jakieś bardzo wysokie opłaty, ale kto w ogóle lubi jakiekolwiek opłaty?

Opłata za kartę to 7 zł miesięcznie, ale unikniemy jej jeśli zrobimy transakcje kartą na minimalną kwotę 200 zł (w przypadku osób w wieku 18-26), lub 300 zł (dla osób powyżej 26. r. ż.).

Są to łączne kwoty, które sumują się z każdej transakcji. Zazwyczaj płacąc w sklepach za codzienne zakupy spokojnie można uzbierać taką kwotę w skali miesiąca.

Dlatego warunek ten nie jest bardzo restrykcyjny i dla większości z Was do spełnienia.

Oczywiście, jeśli bank wypłaci Ci już premię to kartę można zamknąć – wówczas masz 100% darmowe konto osobiste z nowoczesną aplikacją.

Jak dorobić w domu – Krok po kroku – jak skorzystać z promocji?

 1. Otwórz konto przez internet, na specjalnej stronie, która jest do tego dedykowana: >> KLIKNIJ TUTAJ <<, aby Wysłać Wniosek Online
 2. Wypełnij formularz na stronie i wyślij wniosek – koniecznie zaznacz, że otwierasz rachunek z kartą!
 3. Po wypełnieniu wniosku skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, aby potwierdzić, że taki wniosek został wypełniony przez Ciebie osobiście.
 4. Po potwierdzeniu, na koszt banku zostanie wysłany kurier z umową do podpisania. Zatem nie musisz wychodzić z domu. Jest to bardzo wygodna forma otwierania rachunków bankowych.
 5. Dokumenty z Twoim podpisem wrócą do banku i od razu otrzymasz instrukcje jak zalogować się do konta przez internet.
 6. Następnie do kilku dni otrzymasz kartę, która będzie wysłana listem.
 7. Teraz wystarczy spełnić jeszcze jeden warunek – robić transakcje kartą. Mogą to być transakcje zbliżeniowe, zwykłe, a także gotówkowe lub w internecie. Zgodnie z regulaminem mogą to być również transakcje BLIKIEM.

Jak wypełnić wniosek na stronie banku?

 1. Wejdź na stronę, na której można otworzyć konto: >> KLIKNIJ TUTAJ <<
 2. W prawej części ekranu znajdziesz pomarańczowy przycisk z białymi literkami „Otwórz Konto” – kliknij w ten przycisk na stronie banku.
 3. Otworzy Ci się formularz, który można wypełnić w 5 minut – przygotuj dowód osobisty i wypełnij formularz swoimi danymi.
 4. Bezpieczeństwo: Przesyłane dane są szyfrowane, a strona ma certyfikat bezpieczeństwa. Upewnij się, że w adresie strony jest oficjalny adres banku! (jak poniżej na obrazku).
  jak dorobić w domu
 5. W razie problemów na stronie znajdziesz opcję, aby połączyć się z doradcą bankowym na czacie, który chętnie pomoże Ci przy składaniu wniosku online.

Jak dorobić w domu ?

Be the first to comment on "Jak Dorobić w Domu 140 zł Korzystając z Promocji Banku ING?"

Leave a comment