150 zł za założenie darmowego konta w Millennium!

Zarabianie na bankach i promocjach bankowych to świetna okazja, aby zdobyć niewielkim nakładem pracy dość ciekawe pieniądze. Czasami wszystkie czynności zajmują kilkanaście minut, a można zgarnąć całkiem dobrą dniówkę.

Podobnie jest w przypadku promocji od Millennium Banku. Wystarczy założyć konto osobiste na specjalnie dedykowanej stronie (linki również w dalszej części artykułu) i spełnić dwa banalnie proste warunki.

Czas na wysłanie wniosku o konto jest do 22.06.2018!

Lub do wyczerpania limitu kont. Jeśli możesz wejść na SPECJALNĄ stronę to zachęcam, aby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę 🙂

Warto założyć konto teraz na specjalnej stronie.

A Bank tylko za to zapłaci Ci aż 150 zł. Czy Twój obecny bank płaci Ci za to, że posiadasz darmowe konto?

Sprawdź jak Millennium Bank dba o swoich Klientów!

millenium bank

Dla kogo jest promocja?

Promocja skierowana jest zarówno dla nowych klientów, a także dla osób, które wcześniej już posiadały konto w Millennium Banku.

Nowy klient to osoba, która nie miała wcześniej konta w tym banku, ani nie wnioskowała o konto tuż przed startem promocji.

Jeśli ktoś posidał wcześniej konto to może skorzystać z promocji, pod warunkiem, że poprzednie konto NIE było otwierane w ramach innej promocji.

Jeśli spełniasz te warunki to możesz złożyć wniosek o konto za pośrednictwem specjalnej strony TUTAJ.

DO KOŃCA ZOSTAŁO:

Konto 360 Student (jest przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat):

Otwarcie i prowadzenie konta: 0 zł

Opłata za kartę: 0 zł (pod warunkiem wykonania min. 1 transakcji miesięcznie)

Wypłaty z bankomatów: 0 zł w Polsce i na świecie jeśli wykonasz min. 1 transakcje kartą, może być nawet na kwotę 1 zł lub mniejszą. Ważne, aby chociaż jedna transakcja kartą była. W przeciwnym wypadku wypłaty z bankomatów BZWBK i PlanetCash będą za 1 zł, a pozostałe bankomaty w kraju 5 zł.

Przelewy: 0 zł za zwykły, 5 zł za natychmiastowy i 0 zł za polecenie zapłaty/zlecenie stałe.

Konto dla osób powyżej 26. roku życia:

Konto jest darmowe również jeśli chodzi o prowadzenie, otwarcie i kartę. Natomiast tutaj Bank stawia inne warunki, aby konto było darmowe należy:

  • zapewnić wpływ na konto w ciągu danego miesiąca na kwotę min. 1000 zł.
  • wykonać jedną transakcję kartą lub BLIKiem.

Wówczas konto jest w 100% darmowe.

Odbierz 150 zł premii – instrukcja krok po kroku:

#1 KROKWyślij wniosek ONLINE za pośrednictwem telefonu do 22.06.2018. Najlepiej teraz przejdź na specjalną stronę promocyjną i zarejestruj się w MoneyMania KLIK >>

Po rejestracji otrzymasz maila, w którym będzie link aktywacyjny. Kliknij w link i zaloguj się w MoneyManii. Wtedy będzie możliwość złożenia wniosku o konto z kartą.

Po zalogowaniu się kliknij w przycisk WYŚLIJ WNIOSEK W MONEYMANII, a podczas tego wyraź zgodę na:

  • przetwarzanie danych w celach marketingowych
  • zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji

>> Odbierz 150 zł premii <<

#2 KROKdo 30.06.2018r. podpisz umowę o konto w oddziale banku lub wybierz opcję z kurierem, wówczas przywiezie Ci do domu umowę na koszt banku oczywiście (i to drugie rozwiązanie bardziej polecam).

#3 KROK – w lipcu oraz sierpniu 2018 roku (w każdym z tych miesięcy) spełnij po dwa warunki:

  • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym banku, pieniędzy nie musisz za długo trzymać na koncie, a to oznacza, że zaraz po ich zaksięgowaniu możesz przelać je sobie dalej,
  • wykonaj min. 1 płatność kartą LUB BLIKiem – płatność możesz wykonać na dowolną kwotę, w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie (jak wolisz),

Wystarczy spełnić warunki, aby konto było zwolnione z opłat i Bank wypłaci Ci premię 150 zł. Bez żadnych haczyków, dodatkowych warunków czy wymagań. Prosta promocja – pieniądze na Twoim koncie zostaną przekazane najpóźniej do 15 września 2018 roku.
Jednak im szybciej założyć konto i spełnisz warunki, tym szybciej możesz otrzymać gwarantowaną premię!

>> Odbierz 150 zł premii <<

Najczęściej zadawane pytania:

– Czy można później zamknąć konto po przelaniu 150 zł przez Bank? Czy są jakieś opłaty za zamknięcie rachunku po promocji?

Zamknięcie konta jest bezpłatne i nie ma żadnych konsekwencji z tego tytułu. Po odebraniu nagrody możesz w każdej chwili zamknąć konto. Bank umożliwia zamknięcie konta za pośrednictwem internetu. Okres wypowiedzenia to 30 dni i po tym czasie konto zostanie zamknięte.

– Czy jeśli wcześniej korzystałem z promocji w Millennium Banku przy okazji zakładania konta, czy mogę skorzystać z tej promocji?

Niestety, nie ma takiej możliwości. Nowy Klient to taki, który wcześniej nie korzystał z promocji w tym banku.

> Odbierz 150 zł premii <<

 

Leave a Comment