karta kredytowa

Darmowe Bankomaty w Polsce

Darmowe Bankomaty? Mimo wielu ofert bankowych w rzeczywistości tylko nieliczne konta mogą „pochwalić” się możliwością bezpłatnych bankomatów w całym kraju. W tym artykule przedstawimy najpopularniejsze konta, które oferują wypłaty bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce bez względu na dostawcę.

Pierwsze konto osobiste Nest Bank – jest to wspaniały wybór, dla osób, które nie lubią bankowych opłat, ponieważ konto jest w 100% darmowe i nie są wymagane żadne dochody. Wydanie i obsługa karty jest za 0 zł, tak samo jest z bankomatami – możesz wypłacać pieniądze absolutnie w każdym bankomacie w Polsce i nie zostanie naliczona żadna prowizja.

Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio na stronie banku: nest-bank.pl

Natomiast konto można również założyć na stronie banku korzystając z wniosku TUTAJ. Wystarczy, że wypełnisz wniosek online i masz do wyboru aktywację przelewem, dzięki temu konto jest aktywne w 5 minut i po tym czasie spokojnie możesz z niego korzystać, lub wybrać drugi sposób. Druga metoda aktywacji konta to kurier, czyli wypełniasz wniosek online, następnie do 5 dni roboczych kurier dostarcza wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania i odwozi do banku.

Credit Agricole – darmowe bankomaty:

W ofercie tego banku również można znaleźć pakiet konta, gdzie są dostępne darmowe bankomaty. W ofercie konta PROSTOoszczędzającego Premium dostaniemy bezpłatne bankomaty w Polsce i na całym świecie! Natomiast konto przeznaczone jest dla osób, które osiągają dochód powyżej 10 000 zł miesięcznie – jeśli warunek ten nie jest spełniony to koszt miesięczny prowadzenia tego konta wynosi 14,90 zł. To jest i tak opłacalna oferta, dla osób, które często korzystają z bankomatów za granicą. Wystarczy porównać sumę dotychczasowych prowizji do opłaty za konto i podjąć odpowiednią decyzję.

Jak założyć konto? Krok po kroku:

  1. Wysyłasz wniosek na stronie banku: creditagricole.pl lub TUTAJ
  2. Wypełniasz podstawowe dane
  3. Doradca kontaktuje się i przy kontakcie należy zaznaczyć, że oferta będzie PREMIUM
  4. Czekasz na kuriera, który przywiezie umowę i podpisujesz
  5. Dostaniesz SMS z jednorazowym hasłem dostępu do internetu, a bank wyśle Ci zatwierdzone dokumenty
  6. Korzystasz ze swojego konta!

Do konto wydawana jest prestiżowa karta MasterCard Debit Platinium. Korzystając z tej karty masz możliwość korzystać z klubu rabatowego Credit Agricole. Więcej informacji o klubie znajdziesz na stronie banku: TUTAJ

Bank bardzo często organizuje promocję „PRZENIEŚ KONTO OSOBISTE”, za spełnienie prostych warunków można uzyskać premię 200 zł, a jeśli polecisz konto znajomym to zarobisz nawet do 500 zł.

Warto zatem rozważyć te dwie opcje, bo nie ma sensu przepłacać za pewne operacje i należy odpowiedzialnie dobierać ofertę.

darmowe bankomaty w credit agricole

Daj lajka na Facebook: https://www.facebook.com/NajlepszeBankowe/

Lub sprawdź nas na Twitter: https://twitter.com/RankingiBankowe

Leave a Comment