emax walutowy opinie

emax walutowy opinie i analiza – konto walutowe mbank

Emax walutowy opinie oraz opis tego konta. Zanim przejdziemy do opinii – sprawdźmy czy warto założyć tam konto walutowe czy lepiej szukać alternatywy? Rachunek przydaje się nie tylko, gdy chcemy wyjechać za granicę na dłuższy czas, ale także w przypadku podróżowania lub tymczasowego pobytu za granicą.

Jeśli zarabiasz w innej walucie lub podróżujesz – jest to świetne rozwiązanie, ponieważ:

  • otrzymujesz wynagrodzenie dokładnie takie, jakie powinno być wypłacone, czyli w EURO lub innej walucie (bez konieczności przewalutowania)
  • do rachunku walutowego można wyrobić kartę w tej samej walucie, dzięki temu nie musimy płacić prowizji za przewalutowanie transakcji (jak w przypadku płatności za zakupy w EURO kartą w ZŁOTÓWKACH – przeważnie banki pobierają 3% prowizji za przewalutowanie)
  • podobnie jest w przypadku wypłat z bankomatów (bez dodatkowych opłat i prowizji za przewalutowanie)
 • posiadając konto Emax Walutowy – możemy wymieniać waluty w kantorze, który jest zintegrowany w bankowości elektronicznej. Oczywiste jest, że kantor internetowy posiada bardziej korzystne kursy niż stacjonarny.

Dlaczego warto posiadać Emax Walutowy?

  • prowadzenie i otwarcie konta jest całkowicie darmowe
  • brak opłat za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • niski koszt wyrobienia karty, a także bardzo niska opłata roczna za korzystanie z niej, (30 zł za wyrobienie – jednorazowa opłata, następnie 30 zł ROCZNIE),
  • BANK o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zarządzania kontem z aplikacji mobilnej,
 • darmowe transakcje bezgotówkowe

W przypadku transakcji bezgotówkowych lub wypłat gotówki dokonanych w walucie innej niż waluta rozliczeniowa mBank pobiera wtedy prowizję od przewalutowania w wysokości 3% wartości transakcji.

Przelewy w eMAX walutowym

Za ustanowienie, zmianę lub usunięcie przelewu do osoby zdefiniowanej nie zapłacimy nic. Jeśli dokonamy tego przez system online.
Przelew typu SEPA kosztuje nas 5 zł. Natomiast SWIFT 0,35% kwoty przelewu przy czym min. wartość to 20 zł, a maksymalna 200 zł.
Należy również pamiętać, że mamy także możliwość wykonywania przelewu walutowego zewnętrznego. Obciąży on nasz rachunek tak samo jak było to w przypadku SWIFT. Przelew wewnętrzny jest już darmowy.

Ubezpieczenie Emax Walutowy Opinie

W ramach prowadzenia tego konta mamy możliwość także skorzystać z ubezpieczenia. „Pakiet Bezpieczna Karta” za jedyne 4,90 zł miesięcznie.

Co nam to daje ?

  • ochrona wszystkich rodzajów transakcji dokonanych zbliżeniowych,
  • wypłata świadczenia: nawet do 6 tyś. w przypadku nieuprawionego użycia karty płatniczej lub rabunku gotówki pobranej z bankomatu,
 • wypłata odszkodowania w przypadku zniszczenia mienia zakupionego za pomocą karty do 3 tyś.

Emax walutowy opinie REDAKCJI

Po analizie innych dostępnych na rynku kont walutowych EMAX WALUTOWY wygrywa bezkonkurencyjnie. Konto walutowe w mBanku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród wielu użytkowników. Zakładając konto właśnie tam możemy cieszyć się nowoczesnym i przede wszystkim BEZPIECZNYM kontem. Bank jest sprawdzony i od wielu lat funkcjonuje na rynku. Niezawodna aplikacja mobilna, a także bezawaryjny system bankowości internetowej daje nam swobodny dostęp do środków o każdej porze. A korzystanie z narzędzi bankowych jest bardzo proste i intuicyjne absolutnie dla każdej osoby. Warto przypomnieć o darmowej wypłacie z każdego bankomatu na świecie, a także bezpłatnym otwarciu rachunku, a później darmowym prowadzeniu. Aktualnie na rynku nie ma lepszej oferty jeśli chodzi o konto walutowe. Jeśli masz wątpliwości – sprawdź ranking kont walutowych >>

Jak można założyć Emax Walutowy?

Kwestia zakładania konta eMax w mBanku jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić formularz online i zamówić kuriera z umową do podpisania lub wybrać opcję z podpisaniem umowy w oddziale banku. Najbardziej jednak wygodną opcją wydaje się być kurier.

Aby wypełnić wniosek należy być nowym klientem banku. Jeśli jesteś już klientem banku to taki wniosek możesz złożyć poprzez system bankowości online na Twoim koncie. Żeby było szybciej możesz skorzystać linku poniżej. Będziesz mieć pewność, że otworzy Ci się właściwy wniosek:

Wniosek o konto walutowe w euro: KLIKNIJ TUTAJ  lub dowiedz się więcej

Wniosek o konto walutowe w funtach: KLIKNIJ TUTAJ lub dowiedz się więcej

Wniosek o konto walutowe w dolarach: KLIKNIJ TUTAJ lub dowiedz się więcej

Lub Wyślij wniosek o konto osobiste w PLN, a następnie możesz otwierać i zamykać jednym kliknięciem konta walutowe:

emax walutowy opinie

Jeśli chcesz zapoznać się lepiej z ofertą banku to >>tutaj<< możesz sprawdzić wszystko.

Aktualnie oferta jest jedną z najlepszych na rynku. EMAX WALUTOWY OPINIE.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz