nest konto - ranking

Gdzie Najlepsze Konto Bankowe? Przegląd ofert Grudzień 2016

Gdzie Najlepsze Konto Bankowe?

Na początku należy zadać pytanie: Czym Dla Ciebie jest Najlepsze Konto Bankowe? Zależy Ci na darmowym koncie, czy może na dobrych ubezpieczeniach. Może bardziej interesuje Cię dodatkowy, wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy w ramach prowadzenia konta? A może najważniejsza jest mobilność, dostępność i darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą?

Gdzie Najlepsze Konto? W tym artykule postaram znaleźć się idealnie dopasowane oferty dla każdego. Wiadomo, że jednym będzie bardziej zależeć na mobilności, a innym na częstym kontakcie z bankową obsługą w oddziale. Przeanalizuję najpopularniejsze oferty kont osobistych, które możesz szybko założyć przez internet. Bez zbędnych formalności i różnego rodzaju weryfikacji.

Na początek skupmy się na ofertach, w których można bezpłatnie korzystać z konta bankowego bez żadnych warunków. Obecnie na pierwszym miejscu pod tym względem znajduje się NEST BANK.

1) Nest Bank

Gdzie Najlepsze Konto

Należący do FM Bank powstały z fuzji banków znanych wcześniej jako SMART Bank i BIZ Bank. Jeden z nowszych i nowocześniejszych banków, który dynamicznie się rozwija. Obecnie strategia marketingowa banku opiera się na kreacji banku przyjaznego rodzinie. Stąd też nazwa “Nest”, która po angielsku oznacza Gniazdo – takie ptasie rzecz jasna. Zazwyczaj “Własne Gniazdo” może kojarzyć się właśnie z kątem w domu, ciepłym i rodzinnym – przede wszystkim bezpiecznym.

To samo bezpieczeństwo ma przełożenie w ofercie lokat, które oferuje nam bank. Na chwilę obecną (5.12.2016) dla nowych klientów dostępna jest lokat 4,0 % w skali roku. Dostępna do założenia w czasie 30 dni od momentu założenia konta. Pozostałe lokaty wahają się w granicach 2% w skali roku. Oczywiście nie jest to fantastyczna oferta i zapewne będą pojawiać się lepsze. Wróćmy jednak do konta…

KONTO W NEST BANKU TO GWARANCJA:

 • otwarcie i prowadzenie konta za 0 zł
 • przelew ELIXIR (standardowy) i SEPA (europejski) za 0 zł
 • wydanie i korzystanie z jednej karty do konta za 0 zł
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł
 • wypłata gotówki CashBack – 0 zł

Natomiast należy zwrócić uwagę, że wydanie kolejnej karty wiąże się z opłatą 25 zł za wydanie + 25 zł / rocznie – opłata za korzystanie. Jeśli w zupełności wystarczy nam jedna karta to Nest Bank przygotował świetną ofertę, w której zaoszczędzimy na opłatach bankowych.

Poniżej znajdziesz link, gdzie możesz złożyć wniosek o konto. Jeśli chcesz kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Gdzie Najlepsze Konto

2) mBank to świetna alternatywa dla osób, które cenią sobie mobilność usług bankowych. Pod względem aplikacji mobilnej bank ten rzeczywiście zostawia konkurencje w tyle.

Gdzie Najlepsze Konto

Najpopularniejszym kontem w mBanku to zdecydowanie eKonto z taryfą standard. Jakie możliwości daje to konto?

 • 0 zł za prowadzenie i otwarcie rachunku bankowego
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty pod warunkiem wykonania nią minimum 5 transakcji bezgotówkowych
 • W lutym 2017 roku wchodzą prowizje za wypłaty z bankomatów kwot poniżej 100 zł. Opłata wynosi 1,30 zł każdorazowo. Można to minąć jeśli wypłacalibyśmy gotówkę w systemie BLIK lub w punktach, w których jest możliwość wypłaty przy płaceniu kartą (np. Orlen lub Żabka)
 • 0 zł za przelewy krajowe
 • nowoczesna aplikacja mobilne
 • bank często wprowadza dodatkowe promocje dla nowych i stałych klientów

Gdzie Najlepsze Konto

TUTAJ znajdziesz więcej informacji.

3) Raiffeisen PolBank jest jednym z moich ulubionych banków. Zakładając tam konto dostajemy oprocentowane dodatkowe konta oszczędnościowe, na których możemy odkładać większą część naszych środków, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo odsetki z tego tytułu.

Gdzie Najlepsze Konto

Jakie korzyści wiążą się z posiadania konta w ofercie WYMARZONE KONTO OSOBISTE w Raiffeisen Banku?

 • fundamentalną ideą banku jest stawianie na bezpieczeństwo
 • 0 zł za prowadzenie i otwarcie konta
 • 3 zł miesięcznie za posiadanie karty do konta – opłata jest obowiązkowa, ale w ramach tej symbolicznej kwoty jesteśmy objęci pakietem ubezpieczeń, za które już nie płacimy, tj: “Podróż bez zmartwień” – zapewnia ochronę podczas zagranicznych podróży, “Pomoc medyczną” – w przypadku nagłego zachorowania na terenie kraju, “Pomoc domową” – w przypadku nagłej awarii lub nieszczęśliwego wypadku, a także “Pomoc drogową”
 • 0 zł za przelewy krajowe
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

W stosunku do opłaty całkowitej jaka wiąże się z użytkowaniem karty, czyli 3 zł/miesięcznie. Dostaniemy w zamian dość sporo korzyści. TUTAJ znajdziesz więcej informacji, natomiast poniżej wstawiam link do wniosku ONLINE.

Gdzie Najlepsze Konto

Zatem Gdzie Najlepsze Konto Bankowe? Jeśli w tym spisie nie zalazłeś idealnej oferty dla siebie to zapraszam do pełnego rankingu, który jest kilka razy w miesiącu aktualizowany. Pełny ranking znajdziesz klikając TUTAJ >>

Często też pojawiają się ciekawe promocje, w których za założenie konta możesz dostać nawet jakąś premię. Zazwyczaj są to środki na zakupy, albo różnego rodzaju bonusy w postaci biletów do kina. Jeśli chcesz, abym informował Cię o takich okazjach, w których możesz coś zyskać, wystarczy, że zostawisz mi swój adres e-mail poniżej w formularzu. JA TEŻ NIE ZNOSZĘ SPAMU, dlatego obiecuję wysyłać same konkretne i sprawdzone rzeczy, zawsze tam gdzie najlepsze konto do założenia 🙂

Tutaj Możesz Się zapisać…

najlepsze bankowe oferty

Email
Imię

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

5/5 - (1 vote)