nest konto - ranking

Konto Oszczędnościowe Nest Bank 7% – czy warto zakładać?

Nest Bank jako jeden z nowych banków komercyjnych stara się przyciągnąć Klientów atrakcyjnymi ofertami. Na początku warto podkreślić, że Nest Bank jest pełnoprawnym bankiem, a środki Klientów są chronione w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Obecnie trwa promocja na Konto Oszczędnościowe Nest Bank proponuje w nim oprocentowanie d0 7% na zadeklarowaną kwotę w drugim roku prowadzenia rachunku.

Promocja trwa do odwołania, także na dzień dzisiejszy nie ma żadnej konkretnej daty końca promocji. Do szczegółowych warunków przejdę w dalszej części artykułu.

Zanim zaczniemy przypomnijmy jakie konto można uzyskać w Nest Banku. Warto dodać, że obecnie jest to jedyne bezpłatne i bezwarunkowe konto na rynku.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta osobistego
 • 0 zł za przelewy krajowe i 1 zł za przelew natychmiastowy
 • 0 zł za wypłaty kartą debetową ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty

W przypadku zwykłego konta osobistego nie ma żadnych warunków, aby móc skorzystać z takiej oferty. Nie musisz zapewniać żadnych określonych, minimalnych, miesięcznych wpływów. Nie ma konieczności też robienia transakcji kartą. Jest to standardowe, darmowe i co najważniejsze bezwarunkowe konto osobiste.

 

ZAŁÓŻ KONTO W NEST BANKU >>

 

Wróćmy jednak do sedna tematu… Czyli Konto Oszczędnościowe

Nest Bank przygotował dla Klientów bardzo atrakcyjną promocję, gdzie można zyskać oprocentowanie aż do 7%.

Jest to rzeczywiście bardzo dużo jeśli chodzi konto oszczędnościowe Nest Bank.

Standardowe, niepromocyjne oprocentowanie rachunku to 2-2,25% (na dzień 21.12.2017). Zatem jak widzimy, standardowe oprocentowanie jest również atrakcyjne, biorąc pod uwagę, że inne banki oferują Nam często 0,25-0,5%. Należy pamiętać, że oprocentowanie w Nest Banku jest zmienne, określone jako: WIBOR 3M – marża 0,5%.

Przy czym WIBOR 3M jest na bieżąco ustalany przez NBP.

Jak działa dokładnie Promocja na oprocentowanie do 7%?

Po pierwsze premia w ramach Konta Oszczędnościowego jest wypłacana uczestnikowi promocji za każdy rok oszczędzania w zadeklarowanym okresie oszczędzania, o ile w danym roku uczestnik spełni warunki uzyskania premii.

Po drugie uzyskanie premii w danym roku oszczędzania zależy od spełnienia przez posiadacza Konta następujących warunków w tym roku oszczędzania:

 • Pierwszym warunkiem jest nieprzerwane posiadanie Konta, czyli po otwarciu nie może zostać zamknięte w danym roku, który zadeklarujemy.
 • Drugi warunek to zadeklarowanie, że będziemy wpłacać na konto określoną kwotę. Nie ma znaczenia wysokość kwoty, ważne, aby zadeklarować, następnie systematycznie wpłacać w danym miesiącu.
 • Trzeci warunek to utrzymywania salda na Koncie w wysokości równej co najmniej sumie dokonanych zadeklarowanych wpłat, czyli po zadeklarowaniu kwot i dokonywaniu wpłat najlepiej nie wypłacać pieniędzy z tego konta.
 • Czwartym warunkiem jest też wyrażenie zgód na marketing oraz telemarketing usług Banku i nieodwoływania tych zgód w danym roku oszczędzania.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE NEST BANK TERAZ >>

Dlaczego warto?

 • bezpłatne i bezwarunkowe konto osobiste
 • nowoczesna bankowość online
 • funkcjonalna aplikacja mobilna
 • darmowe wpłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • wysokie oprocentowanie standardowe Konta Oszczędnościowego
 • możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania do 7% w Koncie Oszczędnościowym
 • warunki Promocji bardzo proste do spełnienia

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW PROMOCJI
KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE NEST BANK >>

Premia 7% jest liczona od sumy zadeklarowanych miesięcznych wpłat na Konto w drugim roku oszczędzania. Nest Bank słynie z tego, że Klientami tego banku są głównie rodziny posiadające dzieci. Dlatego oferta Promocyjnego Oprocentowania skierowana jest głównie do osób, które posiadają czworo lub więcej dzieci. Natomiast samo konto osobiste może być wykorzystywane przez każdego, tutaj nie ma żadnych określonych warunków.

Konto Oszczędnościowe Nest Bank

 

Sprawdź Inne Oferty Kont Osobistych w Ranking Kont Osobistych >>

 

Leave a Comment