160 zł Za Założenie Konta w ING Banku Śląskim!

Jak zdobyć 160 zł w zaledwie 5 minut? Jest to bardzo proste wraz z promocją od ING! Tym razem bank proponuje aż 160 zł w gotówce za założenie konta i spełnienie prostego warunku. Jeśli na co dzień płacisz kartą to bez problemu zgarniesz premię! Oprócz atrakcyjnego bonusu otrzymujemy również w pełni funkcjonalne, nowoczesne i praktycznie BEZPŁATNE KONTO BANKOWE.

Załóż konto dzisiaj i zgarnij 160 zł premii na start od ING! >>

 

Warto założyć konto już dzisiaj, ponieważ promocja trwa jedynie do 30 czerwca 2020 roku! Konto można założyć w 100% zdalnie, bez wychodzenia z domu i bez narażania się.

Czy mogę wziąć udział?

Jeśli jesteś nowym klientem, nie miałeś nigdy konta bankowego w ING LUB jeśli w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 31 marca 2020 roku nie byłeś właścicielem, ani współwłaścicielem żadnego konta w ING to możesz śmiało wziąć udział w promocji. Zatem jeśli kiedyś miałeś konto w banku, ale je zamknąłeś przed 1.01.2019 roku to bez problemu możesz odebrać premię!

Konto bankowe w promocji można założyć przez specjalną dedykowaną stronę internetową TUTAJ >>

Jeśli posiadasz jakikolwiek inny produkt w banku ING np. konto oszczędnościowe, kredyt lub masz dostęp do bankowości internetowej. To system odrzuci Twój wniosek.

 

 

DLA OSÓB 18 – 26 LAT!

Na tej samej stronie możesz założyć konto Mobi, gdzie również otrzymasz premię do 160 zł. Konto dla osób młodszych różni się w opłatach i prowizjach. Szczegółowo opiszę to w dalszej części artykułu.

 

Załóż konto dzisiaj i zgarnij 160 zł premii na start od ING! >>

 

Czy konto w ING jest całkowicie darmowe?

Sprawdźmy Tabelę Opłat i Prowizji dla Konta Direct:

 • otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł 
 • przelew do innego banku w Polsce – 0 zł
 • bankomaty w Polsce (ING i Planet Cash) – 0 zł
 • pierwsza wypłata z dowolnego bankomatu w Polsce (bez względu na bank) – 0 zł, kolejne w danym miesiącu 5 zł;
 • wpłaty i wypłaty z bankomatów w Polsce (ING, Planet Cash) za pośrednictwem BLIK – 0 zł
 • wyrobienie karty do konta – 0 zł
 • opłata miesięczna za kartę – 0 zł (w przypadku spełnienia warunku aktywności, czyli musimy dokonywać transakcji w ciągu miesiąca na łączną kwotę min. 300 zł, w przeciwnym wypadku 7 zł)

Zatem jak widać konto praktycznie jest BEZPŁATNE, jeśli aktywnie korzystamy, czyli dokonujemy codziennych transakcji w sklepach. To wszystko wystarczy, aby zachować bezpłatne konto w ING!

Można również wybrać Konto Komfort (12 zł miesięcznie za kartę, natomiast cała reszta jest darmowa, bez limitów), jest ono płatne, zatem dla łowców promocji zdecydowanie polecam Konto DIRECT i tak należy zaznaczyć przy wypełnianiu wniosku ONLINE.

Załóż konto dzisiaj i zgarnij 160 zł premii na start od ING! >>

 

Proste warunki, czyli jak odebrać premię 160 zł od banku? [INSTRUKCJA]

Warunki są bardzo proste i wystarczy zwykła, codzienna aktywność. Wystarczy kilka razy zapłacić kartą w sklepie i to wszystko, aby w kilka minut zyskać dodatkowe 160 zł w gotówce! Zatem jeśli nie chcesz, aby taka okazja Ci uciekła, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją…

Krok #1: Otwieramy konto Direct (lub Komfort) wraz z kartą ORAZ Otwartym Kontem Oszczędnościowym (jest to bezpłatne konto).

 

 

Wejdź na specjalną, oficjalną, dedykowaną stronę banku ING – korzystając z tego linku TUTAJ >>

Złóż wniosek o konto Direct lub Komfort (pamiętaj o tym, aby zaznaczyć, że chcemy kartę do konta, oraz bezpłatne Otwarte Konto Oszczędnościowe. Do 30 czerwca 2020 roku należy mieć już podpisaną umowę. Nie składaj wniosku na ostatnią chwilę!

Przygotuj dowód osobisty. Następnie wniosek może być wypełniony na komputerze lub telefonie. Wybór metody zależy od Ciebie. Cała procedura trwa dosłownie kilka minut!

Konto można otworzyć całkowicie online lub skorzystać z innej metody. Bank oferuje w tym przypadku:

 1. Potwierdzenie tożsamości poprzez przelew z innego banku (jeśli konto było otwarte w oddziale lub podczas wizyty kuriera)
 2. Podczas wizyty kuriera (Kurier na koszt banku dostarczy nam dokumenty, wystarczy wówczas podpisać umowę)
 3. W oddziale banku

Najlepiej wybrać opcję z przelewem z innego banku. Ważne, aby dane na tym przelewie były takie same jak podczas składania wniosku w ING. Po pozytywnej weryfikacji w ciągu 5 minut Twoje konto będzie w pełni aktywne. Bez wychodzenia z domu, bez wizyty kuriera!

Załóż konto dzisiaj i zgarnij 160 zł premii na start od ING! >>

 

Krok #2: Spełnij proste warunki aktywności!

Nagroda została podzielona na dwie części…

Pierwsze 100 zł otrzymasz jeśli:

 • do 30 września 2020 roku zapłacisz kartą lub BLIK na łączną kwotę 1000 zł. To bardzo dużo czasu i wystarczy zwykła aktywność, codzienne zakupy, aby spełnić ten warunek. Nie musi to być jednorazowa płatność, wystarczy systematycznie płacić za zakupy. W końcu i tak musimy je robić i tak 😉 JEDNAK PAMIĘTAJ! Im szybciej założysz konto tym łatwiej będzie ten warunek spełnić! 

I TO WSZYSTKO! 100 zł trafia w gotówce bezpośrednio na Twoje konto!

Dodatkowe 60 zł otrzymasz jeśli:

 • gdy 3 z wykonanych transakcji zrobisz BLIKIEM w internecie
 • gdy na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie od Twojego pracodawcy na min. 1000 zł

Promocja jest bardzo prosta. To jeden z najszybszych sposobów na ogarnięcie dodatkowej gotówki do budżetu domowego. Nie czekaj zatem na ostatnią chwilę, działaj już dzisiaj. To bardzo proste i zajmuje nie więcej niż 5 minut!

Załóż konto dzisiaj i zgarnij 160 zł premii na start od ING! >>