najlepszebankowe.pl

250 zł Za Założenie Konta Oraz Aż Do 500 zł w Programie Poleceń w Santander Bank!

Czy można zarobić w 5 minut 250 zł za założenie konta bankowego? Santander Bank jakiś czas temu rozpoczął nową promocję, w której można nie tylko szybko i łatwo odebrać 250 zł premii za przetestowanie konta, ale także nawet aż 500 zł za polecenie konta znajomym, rodzinie lub przyjaciołom! Niesamowita okazja na dodatkowe 750 zł w gotówce!

 

Jak można w tak krótkim czasie zarobić 250 zł za założenie konta? A może i więcej?

Sprawa jest bardzo prosta! Wystarczy założyć konto na specjalnej stronie promocyjnej, a następnie wykonać kilka prostych aktywności takich jak: płatność kartą wydaną do konta, czy zapewnić wpływ na konto. Są to czynności, które wykonujemy na co dzień, więc tym bardziej opłaca się skorzystać z promocji! O szczegółach napiszę w dalszej części artykułu 😉

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO I ODBIERZ 250 ZŁ PREMII >>

Wpisz kod polecający: 1007530581


Promocja trwa jedynie do 15 kwietnia 2020 roku, zatem nie ma co czekać do ostatniej chwili. Konto możemy otworzyć w 100% online. Jest możliwość podpisać umowę, którą przywiezie kurier lub weryfikacja poprzez video rozmowę. To zależy od nas co wybierzemy. Są to o tyle dobre możliwości, ponieważ są bezpieczne i nie trzeba wychodzić nigdzie do oddziału.

 

 

Dla kogo promocja?

Dla wszystkich osób, które mają ukończone 18 lat, a także w ciągu ostatniego roku (tj. od marca 2019) nie posiadały w banku żadnego rachunku, lub nie były i nie są współwłaścicielem konta. Posiadanie samej karty kredytowej lub kredytu nie wyklucza z promocji, zatem możesz przystąpić i założyć konto osobiste w promocji i odebrać 250 zł >>

Ile kosztuje konto?

Być może stwierdzisz, że masz już jedno konto, więc po co Ci kolejne? A choćby dlatego, aby zarobić 250 zł w 5 minut. Gdzie indziej będzie taka okazja? A konto w Santanderze jest całkowicie bezpłatne. Po otrzymaniu premii możesz bez żadnych konsekwencji konto zamknąć – chyba, że Ci się spodoba 😉

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO I ODBIERZ 250 ZŁ PREMII >>

Wpisz kod polecający: 1007530581


Jak wyglądają opłaty?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
0 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (trzeba aktywnie płacić wystarczy 5 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę)
0 zł – opłata za przelew natychmiastowy;
0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (BLIK)
0 zł – wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander
5 zł – wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju (0 zł dla osób do 26 r.ż.);

Jakie są warunki?

Warunki są banalne i szybko je spełnisz. Wystarczy założyć konto wysyłając wniosek online wraz z kartą do konta. Następnie w ciągu dwóch miesięcy wykonać 10 transakcji (po 5 transakcji na miesiąc) oraz zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł (nie musi być jednorazowo, można to rozbić na mniejsze wpłaty – te środki i tak są twoje i dowolnie możesz z nich korzystać).

I to wszystko!

A teraz instrukcja krok po kroku…

Krok #1: Wejdź na promocyjną stronę TUTAJ, załóż konto i złóż wniosek online >>

Załóż konto na stronie partnera promocji ebrokerpartner. Wyraź wszystkie niezbędne zgody. Po rejestracji na stronie promocyjnej partnera i aktywacji konta przez e-mail (klikając w link aktywacyjny – TO WAŻNE!) wejdź w zakładkę “KONTO BONUS”. I tam zostaniesz przekierowany do specjalnej, promocyjnej strony, która nie jest dostępna w żadnym innym miejscu. Po kliknięciu i przekierowaniu na stronę promocyjną będziesz mógł złożyć wniosek o konto.

Wpisz kod polecający: 1007530581


Krok #2: Podpisz umowę o konto wraz z kartą.

Najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Umowę przywiezie kurier na koszt banku.

Jeśli twoje konto będzie już aktywne to dostaniesz SMS i e-mail o otwarciu konta, oraz SMS z hasłem do bankowości internetowej. Od teraz możesz się zalogować do konta.


Krok #3: Płać kartą i zapewnij wpływ

Pierwszy warunek: 10 transakcji kartą – za ten warunek otrzymasz 100 zł. (Przez dwa miesiące, czyli w pierwszym miesiącu min. 5 transakcji i w kolejnym to samo)

Drugi warunek: Zapewnij wpływ min. 1000 zł. Mogą to być mniejsze przelewy. Sumuje się to do 31 lipca 2020 roku, zatem mamy sporo czasu. – Otrzymasz kolejne 100 zł.

Trzeci warunek to: Wpisanie kodu polecającego: 1007530581    – otrzymasz za to 50 zł.

W SUMIE 250 zł PREMII!

 

Jak zdobyć dodatkowe 500 zł?

Przystępując do programu poleceń i polecając konto otrzymasz 50 zł. Możesz polecić do 10 kont później, więc dodatkowo 500 zł możesz otrzymać. Wystarczy podać kod polecający swoim znajomym!
Kiedy otrzymam premię?
O przyznanej premii zostaniesz poinformowany poprzez wiadomość e-mail. 250 zł za założenie konta bankowego + 500 zł za polecenie konta.

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO I ODBIERZ 250 ZŁ PREMII >>

Wpisz kod polecający: 1007530581


250 zł za założenie konta bankowego

Tagi: 250 zł za założenie konta bankowego, promocje bankowe, aktualne promocje bankowe.

4.9/5 - (8 votes)