Program do Mailingu Ranking Jak Znaleźć Numer #1?

Program do Mailingu Ranking 2021: Gdzie warto założyć konto, aby móc wysyłać masowe wiadomości e-mail do swoich klientów? Czy jest to trudne do zrobienia? Jak zbierać legalnie dane kontaktowe do swoich klientów? Dlaczego lista mailingowa to podstawa każdego biznesu nawet tradycyjnego? Darmowy program czy płatny, jaki wybrać?

Na te wszystkie pytania odpowiem w poniższym artykule “Program do Mailingu Ranking, Czyli Jak Znaleźć Najlepszą Ofertę Na Rynku”. Ponadto szczegółowo opiszę krok po kroku jak zrobić kampanię i wysłać pierwszy mailing.

Na rynku istnieje bardzo wiele firm oferujących usługi typu: Program do Mailingu, Autoresponder czy Obsługę Bazy Danych. Natomiast nie każda oferta jest godna uwagi. W przypadku płatnych programów bardzo łatwo można przepłacić, a w przypadku darmowych często zaliczyć jakąś wtopę.

Dlaczego musisz mieć Listę i Program do Mailingu jeśli prowadzisz biznes?

Baza danych klientów to podstawa. Mając bazę stałych klientów, lub takich, którym wysyłasz jakieś wartościowe informacje od czasu do czasu o wiele łatwiej jest coś sprzedać. Takie osoby będą Cię już znać, kojarzyć, więc o wiele bardziej będą skłonne kupić właśnie u Ciebie. Jeśli jakikolwiek produkt czy usługę posiadasz to zaufanie jest podstawą każdej sprzedaży.

Co jeszcze daje lista mailingowa?

 • Możliwość zbierania kontaktu do osób wstępnie zainteresowanych twoim produktem,
 • Większość osób, które odwiedza twoją stronę internetową, sklep czy blog nie wróci już tam, zatem dobrze wziąć od nich adres e-mail i w przyszłości zaprosić ich tam ponownie dając jakiś kod rabatowy czy organizując promocję,
 • Pomyśl teraz o reklamie, w którą być może inwestujesz. Po co płacić za ruch, z którego nic nie ma? Warto zatem budować listę mailingową. Nawet jeśli jej nie wykorzystasz – to możesz sprzedać.
 • Kupujemy u tych, którym ufamy – budując listę mailingową i tworząc odpowiednią komunikację zwiększasz relacje i zaufanie.
 • Maile sprzedają! Możesz zwiększyć sprzedaż nawet o 40% mając program do mailingu!
 • Jeden klik i wysyłka tysięcy maili. Zamiast osobno wysyłać możesz jednym kliknięciem wysłać wiadomość do wszystkich!

Program do Mailingu Ranking

Program do Mailingu: Jaki Wybrać?

Na rynku istnieje kilka rozwiązań. Przetestowałem większość z nich i mamy do dyspozycji głównie płatne programy. Darmowe są ograniczone do ilości wysłanych maili, w dodatku wysyłają reklamy do naszych odbiorców co TRAGICZNIE wpływa na wizerunek naszej firmy. Nigdy z darmowych programów mailingowych nie korzystałem dłużej niż 1 tydzień. Zdecydowanie nie polecam i odradzam taki pomysł.

Inwestując kilka złotych można mieć już przyzwoity program do mailingu w języku polskim, z polskim wsparciem technicznym i materiałami edukacyjnymi w języku polskim. Aktualnie od 3 lat korzystam z programu do mailingu firmy GETALL.

Stosunek ceny do jakości jest fantastyczny, w dodatku firma umożliwia okres próbny, za 20% wartości normalnej ceny abonamentu. Zatem można na spokojnie sprawdzić czy będzie nam odpowiadać. W dodatku firma dla nowych klientów przygotowała prezent o wartości 2500 zł! SPRAWDŹ TUTAJ >>

Odbierz WYJĄTKOWĄ ZNIŻKĘ i NIESAMOWITY PREZENT O WARTOŚCI 2500 ZŁOTYCH! >>

Program do Mailingu Ranking


Dlaczego wybrałem ten program do mailingu? 

Najpierw opiszę kilka faktów i funkcji, dla których uważam, że jest to najlepszy program obecnie na rynku. A później postaram się opisać moje subiektywne odczucia i doświadczenia.

Getall czyli ALL in ONE, wszystkie narzędzia, kreatory, strony, generatory i programy w JEDNYM. Płacisz raz i masz dostęp do wszystkich narzędzi!

 • Program do Mailingu – Jedno kliknięcie i możliwość wysyłania tysięcy maili do swoich klientów!
 • Autoresponder –  czyli narzędzie, gdzie ustala się tak zwaną kolejkę maili, np. zaraz po zapisie system automatycznie wyśle wiadomość e-mail lub można wysyłać codziennie jednego maila z jakimiś informacjami lub ofertami. Świetnym pomysłem jest ustawianie powitalnego maila, w podziękowaniu za zapis na listę mailingową i wysłanie kodu rabatowego!
 • Kreator Stron – proste narzędzie do budowania stron internetowych. Największą zaletą jest to, że nie trzeba mieć żadnej wiedzy programistycznej, aby stworzyć stronę. Samo budowanie przypomina bardziej układanie klocków. Po co Ci strona? Do zbierania adresów mailingowych czy prezentowania produktów. Wystarczy przeciągnąć dany element na ekranie i już!
 • PopUp i Widget – są to narzędzia do tworzenia np. wyskakujących okienek na stronie, które umożliwiają zapis na listę mailingową.
 • Kontakter – narzędzie umożliwiające zostawienie numeru telefonu przez klienta. Później można to spiąć z systemem do wysyłania SMS i takim kanałem robić marketing
 • API – czyli narzędzie, dzięki któremu zintegrujemy się zewnętrznymi systemami np. do robienia SMS Marketingu. Oczywiście Getall również umożliwia wysyłanie SMS.
 • Ankiety – profesjonalne narzędzie do tworzenia ankiet, aby zbierać feedback, opinie klientów. Pozwoli to udoskonalić stronę, bloga, sklep co przełoży się na lepsze wyniki sprzedażowe.
 • Sprzedaż – koszyk, gdzie po prostu można pobrać od Klienta płatność. Tak, tak Getall również przetwarza płatności!
 • Fakturowanie – automatyczne wystawianie faktur i wysyłanie Klientowi, czyli automatyzacja na całego!
 • Forum i grupa na Facebook – gdzie można pisać, jeśli mamy z czymś problem
 • Hosting – serwer, w prezencie w cenie pakietu. Możesz tu przenieść swoje strony i blogi i płacić tylko raz.
 • Mobile/SMS – można wysłać do naszych Klientów wiadomość głosową lub SMS
 • Generator ofert/nagłówków – umożliwia tworzenie chwytliwych nagłówków, które zwiększą Twoją sprzedaż 
 • Wiele materiałów edukacyjnych, dostęp do platform, na których można zdobywać wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu
 • kurs Platynowa Akademia Marketingu (o wartości 2500 zł) dostaniesz za 0 zł!
Odbierz WYJĄTKOWĄ ZNIŻKĘ i NIESAMOWITY PREZENT O WARTOŚCI 2500 ZŁOTYCH! >>

 

Program do Mailingu Ranking 2020


Moja Opinia o Getall:

Jako, że miałem przyjemność testować praktycznie wszystkie programy do mailingu dostępne na rynku polski i kilka z rynku amerykańskiego to mogę podzielić się własnym doświadczeniem i przemyśleniami. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze na poszukiwanie idealnego programu do mailingu.

Nie bez powodu korzystam z Getall. To oprogramowanie, które łączy w sobie wszystkie narzędzia w jedno. Spróbuj osobno wykupić serwer, hosting, kontakter, kreator stron, program do mailingu itd. Wyjdzie Ci do zapłaty pewnie kilkaset złotych miesięcznie. Tutaj masz to za ułamek tej kwoty!

Wiadomo, że cena ma znaczenie, ale cena to nie wszystko, ponieważ sam osobiście jestem skłonny zapłacić więcej za coś lepszego. Niestety nic aktualnie lepszego nie ma.

Najważniejsze zalety według mnie to ALL in ONE, wszystko w jednym, wszystko na jednym koncie. Niezawodny system, który jest dostępny 24h/7, cały czas działa i robi dla mnie sprzedaże. Bardzo dobre wsparcie techniczne i merytoryczne. System ogólnie jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Ekipa z Getall często robi szkolenia i webinary na różne tematy, głównie związane z marketingiem, zatem jest to realna szansa nie tylko na zwiększenie sprzedaży, ale na rozwój!

Jest dostępnych dużo materiałów szkoleniowych, ale sam postanowiłem robić tutoriale jak używać getall, także z czasem będę je tutaj wrzucać.

Odbierz WYJĄTKOWĄ ZNIŻKĘ i NIESAMOWITY PREZENT O WARTOŚCI 2500 ZŁOTYCH! >>

 


Program do Mailingu Ranking

ZOBACZ TEŻ: Konto Firmowe Ranking
4.9/5 - (18 votes)