millenium złoto

Millenium Konto Studenckie – Sprawdź Czy Warto

Millenium Konto Studenckie

Millenium Konto Studenckie to nie tylko konto dla studentów. Po prostu oferta skierowana jest do osób w wieku od 18 do 26. Atrakcyjność tej oferty to przede wszystkim niskie opłaty za czynności związane z prowadzeniem rachunku bankowego. Również dostęp do nowoczesnej technologii BLIK, aplikacji mobilnej, bankowości online, narzędzi do zarządzania finansami i oszczędnościami czy nawet pakietów ubezpieczeń.

Millenium Konto Studenckie

Jakie korzyści wynikają z założenia Millenium Konto Studenckie?

Pierwsza sprawa to prowadzenie i otwarcie konta za 0 zł. Również karta jest za 0 zł pod warunkiem wykonania minimum jednej transakcji miesięcznie. Aczkolwiek jedna transakcja kartą w dobie dzisiejszych wszechobecnych terminali płatniczych jest jak najbardziej do wykonania.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł!

Tylko chwileczkę… Tutaj również jest warunek.

Jeśli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do tego konta lub minimum jedna płatność bezgotówkowa BLIK.

Przelewy

W przypadku przelewów nie zapłacimy nic za: realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty, przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilnie. Darmowe są także przelewy wykonywane przez e-mail lub telefon.

Przelew natychmiastowy wiąże się ze standardową opłatą 5 zł.

W przypadku przelewów zagranicznych w trybie standardowym zapłacimy 0,5% wartości kwoty przelewanej z zastrzeżeniem minimalnego progu pobrania opłat na poziomie 20 PLN i maksymalnego o wartości 125 PLN.

Menadżer Finansów

Jak każdy klient Millennium Banku mamy dostęp do Menadżera Finansów. Usługa jest bezpłatna i uwzględnia większość transakcji przychodzących i wychodzących. Dzięki temu możemy sprawnie zarządzać własnymi finansami, a także monitorować ich poziom.

Podsumowanie

Millenium Konto Studenckie to dobry wybór dla młodych ludzi, którym zależy na darmowym koncie. Co prawda określony jest warunek wykonywania przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą, którą dostajemy do konta. Mimo wszystko jeśli decydujemy się, że taki rachunek będzie głównym kontem rozliczeniowym, wówczas taki warunek nie stanowi problemu.

Na szczególną uwagę zasługuje możliwość bezpłatnego wypłacania gotówki praktycznie w każdym krajowym bankomacie. Kolejnym atutem jest dostęp do nowoczesnej aplikacji dobrze zintegrowanej z wygodnym i przejrzystym interfejsem bankowości internetowej.

Tutaj podaję link, jeśli jesteś zainteresowany ofertą banku to możesz sprawdzić więcej szczegółów.

program regularnego oszczędzania

 

Leave a Comment