Zgarnij 150 zł do Biedronki, Decathlona lub H&M za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas

Niesamowita promocja BGŻ BNP Paribas, w której zgarniamy 150 zł jako bony za założenie Konta Optymalnego. Mamy możliwość wyboru jaki bon chcemy otrzymać, a do wyboru mamy trzy opcje: Decathlon, H&M lub Biedronka. Każdy bon wydajemy na dowolne zakupy.

W jaki sposób?

Aby zgarnąć bonus wystarczy, że przejdziemy na specjalnie dedykowaną stronę promocyjną i zarejestrujemy swój udział (wniosek można wysłać również przy pomocy smartfona). Wówczas otrzymamy wygenerowany link do założenia promocyjnego Konta BGŻBNPParibas przez internet.

Przejdź na stronę promocji i wyślij wniose poprzez telefon >>

UWAGA! Promocja trwa do 30.06.2018. Możliwe jest, że promocja zakończy się wcześniej jeśli ilość wniosków wyniecie 35 000. Po przekroczeniu tej liczby – wysyłanie dalszych wniosków będzie niemożliwe. Zatem jeśli możesz przejść na tą stronę i masz możliwość rejestracji to nie czekaj na ostatnią chwilę i PRZEJDŹ TERAZ >>

 

Do skorzystania z promocji możemy przystąpić jeśli jesteśmy nowymi klientami banku, czyli w ostatnich 24 miesiącach nie posiadaliśmy żadnego konta w banku. Posiadacze samych kart kredytowych lub klienci BGŻOptima nie są wykluczeni z promocji i śmiało mogą z niej skorzystać.

50 zł co miesiąc, czyli jak wygląda promocja?

Pierwszy krok jaki należy wykonać to rejestracja na tej stronie >>

Wniosek można złożyć nawet korzystając ze smarfona. Tam wybieramy jaka karta podarunkowa o wartości 150 zł nas interesuje. Do wyboru mamy oczywiście trzy możliwości: Decathlon, H&M lub Biedronka.

Nagrody otrzymuje się w trzech etapach:

Pierwszy bon o wartości 50 zł otrzymamy za samo zalogowanie się do bankowości internetowej lub poprzez aplikację mobilną do 15.07.2018 oraz wykonanie minimum jednego przelewu na dowolną kwotę (internetowo lub mobilnie), a także płatność kartą na kwotę min. 300 zł (czyli wystarczą codzienne płatności).

>> Przejdź na stronę promocji >>

Jak widać warunek jest bardzo prosty do spełnienia, zatem warto rozważyć skorzystanie właśnie z tej promocji.

Co z kolejnymi bonami?

Jeśli w kolejnym miesiącu spełnimy warunki opisane powyżej otrzymamy kolejny voucher o wartości 50 zł. Natomiast trzeci bon 50 zł otrzymamy w trzecim miesiącu jeśli spełnimy warunki.

Wszelkie informacje o nagrodach bank wysyła mailowo do 16. dnia każdego miesiąca następującego po tym miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Sam bon (kod do wykorzystania) otrzymamy w formie SMS do 20. dnia miesiąca.

bfa

A jak wygląda prowadzenie samego konta w BGŻBNPParibas?

Konto Optymalne, które jest oferowane w ramach promocji to jeden z najlepszych rachunków jeśli chodzi o opłaty. Samo prowadzenie i otwarcie konta jest bezpłatne. Wydanie i korzystanie z karty jest również darmowe.

Bankomaty sieci PlanetCash i własne są za 0 zł. Pozostałe to kwestia 5 zł za wypłatę.

Bankomat nie wypłacił pieniędzy a pobrał z konta

Podsumowując

Promocja jest idealnym rozwiązaniem, dla każdej osoby korzystającej z bankowości internetowej lub mobilnej. Konto jest bardzo atrakcyjne pod względem opłat, ponieważ jest całkowicie darmowe.

Bank dodatkowo oferuje nowoczesną aplikację mobilną, z której również możemy korzystać w ramach promocji.

Warto rozważyć skorzystanie z promocji, aby zgarnąć dodatkowe środki w postaci bonów. Wszystko co należy zrobić to przejść na stronę promocyjną i złożyć wniosek teraz >>

Leave a Comment