Konto w ING i opis promocji 1100 zł za otwarcie

Przeanalizujemy ofertę konta bankowego w ING Bank Śląski. Sprawdzimy jakie są rzeczywiste opłaty. Jakie prowizje za prowadzenie konta. Przedstawimy w prosty sposób warunki promocji 1100 zł za otwarcie konta. Czy opłata się? Czy warto zakładać tam konto? Jakie są warunki uniknięcia ewentualnych opłat?

Zacznijmy zatem od podstawowych spraw…

Konto w ING – podstawowe opłaty.

 • otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł.
 • wydanie karty – 0 zł.
 • obsługa karty – 0 zł.
  Jednak pod warunkiem dokonania w danym miesiącu transakcji na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę 7 zł.
 • wypłaty z bankomatów:
  -> bankomaty ING: 0 zł
  -> bankomaty Planet Cash: 0 zł
  -> pozostałe bankomaty: pierwsza wypłata w miesiącu bezpłatna, każda kolejna to koszt 2,50 zł każdorazowo.
 • bankomaty za granicą:
  3% kwoty wybieranej + 3% za przewalutowanie transakcji.
 • zwykły przelew, zlecenie stałe i polecenie zapłaty: 0 zł.
 • przelew natychmiastowy: 5 zł

wniosek online

Jakie jeszcze możliwości daje konto w ING?

Możemy zarobić 1100 zł na start. Więcej o promocji w dalszej części artykułu. Ponadto możliwość zyskania bonu o wartości 10 zł do Empiku za płatność telefonem. Bilety do Multikina w przypadku korzystania z płatności BLIKiem.

ING Bank Śląski ma zawsze wysoką jakość obsługi klienta i produktów. Zakładając konto w ING mamy możliwość korzystania z wysokiego oprocentowania na koncie oszczędnościowym.
Ważną zaletą jest też dostęp do aplikacji Finansometr. Jest to intuicyjny system. Został stworzony w celu ułatwienia klientom zarządzania domowymi finansami.

Konto direct to nie tylko bardzo dobrze rozwinięta bankowość internetowa ing bank online, ale także mobilna. Świadczy o tym nowoczesna i łatwa w obsłudze aplikacja mobilna Moje ING.
Dodatkowo, dla osób, które lubią robić zakupy. Bank przygotował program „Moje rabaty”. Dostaniesz tam zniżki w sklepach tradycyjnych i internetowych.

Możliwości karty debetowej:

 • płatności zbliżeniowe i internetowe
 • technologia HCE, czyli karta w telefonie
 • obsługa zwrotu pieniędzy za zakupy – cashback
 • możliwość ubezpieczenia karty (koszt zaledwie 2 zł miesięcznie)
 • na karcie możesz umieścić swoje zdjęcie lub skorzystać z dowolnie wybranego motywu graficznego

konto w ing

Jak Zarobić 1100 zł w Ing Bank przy zakładaniu konta?

Po raz kolejny ING umożliwia otrzymanie premii za otwarcie konta. W bardzo prosty sposób można zyskać 100 zł za założenie konta. Dodatkowo osoby, które polecą konto znajomym mogą otrzymać bonus 1000 zł.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w promocji?

 • Oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów banku. Także osoby, które posiadały konto w ING Banku w okresie od 1 października 2015 r. do 18 kwietnia 2017 są wykluczone z udziału w promocji. Natomiast posiadacze innych usług bankowych (lokaty czy kredyty) mogą się ubiegać o przyznanie premii zakładając konto osobiste poprzez specjalny wniosek TUTAJ.

Warunki są bardzo proste:

– do 31 lipca 2017 roku należy otworzyć Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową za pomocą odrębnego wniosku online, który można znaleźć pod tym linkiem.
– w tym samym terminie i w ten sam sposób należy złożyć wniosek o Otwarte Konto Oszczędnościowe
– najpóźniej do 31 października 2017 trzeba wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKiem na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. (wypłaty z bankomatów, transakcje wycofane i anulowane nie są brane pod uwagę)

Wypłata premii nastąpi do dnia 15 listopada 2017 roku na Otwarte Konto Oszczędnościowe, które zostało założone w ramach promocji. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Jak dodatkowo dostać 50 zł lub 1000 zł?

Można także skorzystać z programu poleceń i w ten sposób zyskać dodatkową gotówkę. Za każde skuteczne polecenie przyznawany jest bonus o wartości 100 zł. Maksymalnie można znaleźć 10 osób, przez co łącznie można zarobić nawet 1000 zł.

Ewentualnie można przystąpić do programu jako osoba polecona i otrzymać nagrodę o wartości 50 zł.

Zasady promocji są bardzo proste i nie wymagają dużego wysiłku, aby je spełnić – wystarczy założyć konto i robić transakcje kartą debetową lub BLIKiem, tak aby łącznie wydać kwotę 1000 zł. Oczywiście są to zwykłe, codziennie wydatki, które każdy z nas robi, więc nie jest to trudne do zrobienia.

Należy pamiętać tylko, że mamy czas do końca października. Zatem jeśli odpowiednio wcześnie zainwestujemy w nowe konto bankowe, które może generować dochód – łatwiej będzie nam rozłożyć te transakcje przez kilka miesięcy.

konto w ing online

Leave a Comment