Konto Direct z moim ING

Konto Direct z moim ING

Konto Direct z Moim ING to nowa osobista bankowość ułatwiająca Klientom korzystanie z konta. Dzięki niemu Klient ma zawsze dostęp do środków pieniężnych gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Ma możliwość korzystania zarówno na komputerze, tablecie oraz smartfonie. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie decyzji, pomaga sprawnie planować budżet i skutecznie oszczędzać. Obsługa konta jest intuicyjna, a obsługa bankowa na bardzo wysokim poziomie.

 

Konto Direct z moim ING

Informacje o koncie:

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za krajowe przelewy online

0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

0 zł za usługę Cashback

0 zł* za obsługę karty

Zalety oferty :

Konto Direct z moim INGpromocja: zarób 1100 zł – sprawdź ofertę

Konto Direct z moim INGusługa Cashback

Konto Direct z moim INGSMART SAVER – czyli oszczędzanie i zaokrąglanie końcówek

Konto Direct z moim INGdo konta otrzymasz konto oszczędnościowe za darmo

Wady oferty:

Konto Direct z moim INGaby uniknąć opłaty 7 zł za kartę należy zrobić transakcje na kwotę minimum 300 PLN. Opłaty za kartę można uniknąć rezygnując z niej. Wypłacać pieniądze z bankomatów można przy pomocy aplikacji mobilnej i BLIK.    Wypłaty w ten sposób są bezpłatne w każdym bankomacie w Polsce.

Konto Direct z moim ING

Opinie o koncie

Konto Direct w ING Banku Śląskim jest doskonałe, dla każdej osoby aktywnie korzystającej z karty debetowej. Nowoczesna bankowość internetowa i niezawodna aplikacja mobilna to tylko część ułatwień jakie bank wprowadza, dla klientów. Rozbudowana sieć placówek i inne drogi komunikacji sprawią, że w prosty sposób można załatwić wiele spraw z bankiem.

Bankowość internetowa jest praktycznie bezawaryjna, a obsługa banku jest na dość wysokim poziomie. To wszystko sprawia, że oferta banku jest jedną z najlepszych na rynku. Możemy korzystać nie tylko z darmowego konta osobistego, ale również z niezawodnych systemów i profesjonalnego podejścia do klienta.

Bank jest na rynku od wielu, wielu lat. Wypracował pozycję lidera, dlatego bardzo dużo ludzi zakłada tam konto. Bezpieczeństwo powierzonych środków jest jednym z największych zalet i priorytetów banku. Sam fakt posiadania rachunku uprawnia do korzystania z wielu atrakcyjnych ofert. W tym konta oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem, konta walutowe, a nawet korzystne lokaty.

 

Konto Direct z moim ING

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz