jaki kantor internetowy wybrać

Szybka Pożyczka Przez Internet Bez Zaświadczeń – najlepsze oferty

Szukasz najlepszej firmy, której ofertą jest szybka pożyczka przez internet bez zaświadczeń tylko na dowód osobisty? Takich firm jest bardzo dużo, ale w tym artykule:


  • poznasz najbardziej wiarygodne firmy,
  • dowiesz się, w której jest rzeczywiście najmniej formalności,
  • opowiem jakie warunki należy spełnić, aby móc ubiegać się o pożyczkę,
  • porównamy kwoty pożyczek w poszczególnych firmach
  • napiszę, w których firmach pierwsza pożyczka jest darmowa, zatem tylko na takich najlepiej się skupiać.

 

VIVUS.PL

 

Pierwszą firmą, która jest godna polecenia to Vivus. Nie są wymagane żadne zaświadczenia, a pożyczkę można mieć na koncie w ciągu 15 minut od złożenia wniosku online.  Tylko taka forma złożenia wniosku jest możliwa i każda następna firma, którą opiszę również umożliwia tylko złożenie wniosku przez stronę internetową. W każdym opisie umieszczę również bezpośredni link, gdzie taki wniosek można złożyć.

Dla kogo jest pożyczka w Vivus? Przede wszystkim:

  • potencjalny Klient nie może być wpisany w rejestr dłużników
  • nie wymaga się udokumentowania dochodu od Klienta, więc jest to opcja, dla osób, które nie mają stałych dochodów, często zmieniają pracę, dorabają, zarabiają poza granicami Polski lub ich dochód jest jeszcze z innego źródła
  • interesuje Cię kwota od 100 zł do 7500 zł (bo na takie kwoty są udzielane tutaj pożyczki, jeśli szukasz większej pożyczki to czytaj dalej… Uwaga! Pierwsza pożyczka jest DARMOWA udzielana do 3000 zł)
  • okres pożyczki to od 1 dnia do 30 dni (w przypadku braku możliwości spłaty po 30 dniach należy kontaktować się z firmą z prośbą o rozłożenie pożyczki na raty)

Spełniasz powyższe warunki? KLIKNIJ TUTAJ i wypełnij WNIOSEK ONLINE

 

ExtraPortfel

Szybka Pożyczka Przez Internet Bez Zaświadczeń

Drugą firmą, która jest od wielu lat na rynku to Extraportfel. W tym przypadku możliwość ubiegania się o pożyczkę mają osoby w wieku od 21. do 70. roku życia. Jest to ważny warunek, który jest istotny dla firmy. Plusem jest to, że firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach oraz żadnych innych dokumentów. Dowód osobisty w zupełności wystarczy, aby móc złożyć wniosek.

Klient nie jest weryfikowany w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Co to oznacza w praktyce? Nawet jeśli ktoś zalega aktualnie z ratą za kredyt to nie jest to brane po prostu pod uwagę. Warto przypomnieć, że w ogóle do BIK informacja o zaległościach jest przekazywana dopiero po 30 dniach. Natomiast firma weryfikuje Klientów w KRD (Krajowy Rejestr Dłużników), zatem aby dostać pożyczkę nie możesz widnieć w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo na okres (do wyboru) od 5 dni do 45 dni. Kolejna pożyczka może być już do 5000 zł. Decyzja jest w ciągu 15 minut, natomiast przelew pieniędzy jest wykonywany zaraz po pozytywnej decyzji i zajmuje on około 5 minut.

Warto zatem złożyć wniosek i sprawdzić jaka będzie decyzja. Jeśli pozytywna to można skorzystać z dodatkowych środków finansowych. KLIKNIJ TUTAJ i ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE.

wniosek online

 

Więcej Pożyczek na wyższe kwoty znajdziesz w Rankingu Pożyczek >>

Szybka Pożyczka Przez Internet Bez Zaświadczeń

5/5 - (3 votes)