najlepszebankowe.pl

200 ZŁ w Gotówce Za Przetestowanie Darmowego Konta w Alior Bank (DLA KAŻDEGO!)

Pieniądze zawsze trzeba zarobić. Natomiast promocje bankowe to okazja do łatwego zarobku. Wystarczy wypełnić wniosek, później podpisać przy kurierze dokumenty i spełnić banalne warunki np. płatność kartą. Całość zajmuje 5-10 minut, a w zamian za to dostajemy 200 zł.

Czy ktoś zna lepszy sposób na dorabianie?

Jak tak to proszę o informacje na e-mail 😉

A dzisiaj chciałbym przedstawić niesamowitą promocję od Alior Banku. Za przetestowanie Konta Jakże Osobistego w Aliorze możemy otrzymać aż 200 zł w gotówce – prosto na konto.

Czego chcieć więcej! Nic tylko łapać okazję póki jest dostępna. A czas na złożenie wniosku mamy do 15 listopada 2019 roku.

Z jednej strony bank nie określił limitów nagród, więc każdy kto założy konto załapie się na nagrodzę. Natomiast bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji. W związku z tym warto się pospieszyć.

Póki strona promocyjna jest aktywna to można brać udział w akcji:

Strona promocyjna Alior Banku i 200 zł do zgarnięcia w gotówce >>

 

Dla kogo jest promocja?

Oferta skierowana jest dla nowych oraz powracających klientów. Jeśli nie masz lub nie miałeś konta w tym banku po 31.08.2018 roku, [to znaczy, że jeśli przed tą datą byłeś klientem, ale konto zostało zamknięte] to możesz wziąć udział i odebrać 200 zł.

Posiadacze kont tylko oszczędnościowych, firmowych, kantoru Aliora czy konta w T-Mobile również mogą brać udział w akcji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCYJNĄ I ZAŁÓŻ KONTO >>

Czy konto jest bezpłatne?

0 zł – za otwarcie rachunku
0 zł – za wpłaty i wypłaty z bankomatów Alior
0 zł – za wpłaty i wypłaty w oddziale banku
0 zł – za prowadzenie rachunku (przy wpływie wynagrodzenia min. 1500 zł miesięcznie w przeciwnym wypadku bank może naliczyć 10 zł opłaty. Chyba, że jesteś osobą poniżej 26 roku życia, wówczas konto jest 100% BEZPŁATNE)
0 zł – za wydanie karty do konta
0 zł – za obsługę karty (warunkiem jest robienie płatności na min. 300 zł miesięcznie, czyli wystarczy posługiwać się kartą przy codziennych zakupach)
2,50 zł – wypłaty z pozostałych bankomatów
5 zł – wypłaty z bankomatów ZA GRANICĄ
0 zł – za zlecenia stałe i polecenie zapłaty

Jak widać konto jest bezpłatne. Warunki aktywności pojawiają się dla osób powyżej 26. roku życia, które są bardzo proste do spełnienia i wystarczy korzystać z konta przy codziennych transakcjach, aby opłat uniknąć.

ODBIERZ 200 ZŁ PREMII ZA ZAŁOŻENIE KONTA >>

Dodatkowo bank oferuje pakiet korzyści…

2 usługi są bezpłatne, za każdą dodatkową bank nalicza 3,50 zł.
A do wyboru jest:

Te usługi są dobrowolne i w zależności od potrzeb możesz ustawić 2 za darmo, jedną za darmo, albo 2 za darmo a trzecią dodatkową za 3,50 zł.

Zatem jak odbierać 200 zł? INSTRUKCJA:

Warunki są bardzo proste i w pierwszej kolejności należy:

Krok #1: Złożyć wniosek i otworzyć Konto Jakże Osobiste

Czas mamy do 15.11.2019. Wniosek musimy złożyć na specjalnej, promocyjnej stronie. Następnie otworzyć konto wraz z kartą.

Czas na podpisanie dokumentów od kuriera mamy do 16.12.2019 r.

Ważne! Nie wypowiadaj umowy o konto i kartę dopóki nie zostanie wypłacona Ci premia. Później konto możesz bezpłatnie i bez żadnych konsekwencji zamknąć.

ODBIERZ 200 ZŁ PREMII ZA ZAŁOŻENIE KONTA >>

Krok #2: Zapewnij wpływ i zapłać kartą.

Aby otrzymać bonus wszystko co trzeba zrobić to przelać wynagrodzenie na rachunek (min. 1000 zł) i zapłacić kartą min. 3 razy.

Przelew nie może być z twojego konta, nawet w innym banku. Zatem można zmienić numer rachunku i otrzymywać wynagrodzenie na to konto lub poprosić kogoś z rodziny o przysługę.

Na koniec należy przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej.

Całość wykonuj przez 3 miesiące.

Jeśli podpiszesz umowę w październiku to warunki należy spełnić: listopad, grudzień i styczeń.

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Po spełnieniu warunków bank zrobi przelew na nowo otwarte konto. Bank ma czas 4 miesiące na wykonanie przelewu. Zatem jeśli otworzysz konto dzisiaj to premię otrzymasz w lutym 2020.

ZGARNIJ 200 ZŁ W PROMOCJI Z ALIOR BANKIEM >>