Ustrzel 200 zł w gotówce za założenie Konta 360° – Proste warunki promocji!

Oto mamy kolejną banalnie prostą promocję Konta 360° w Banku Millennium. Wystarczy dwukrotnie spełnić warunek zwalniający z opłat za rachunek, a 200 zł otrzymamy w gotówce bezpośrednio na nasze konto!

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Jeżeli jesteś osobą, która nie posiada aktualnie żadnego konta, kredytu lub lokaty w Millennium Banku, a także wcześniej nie brałeś udziału w podobnej promocji – to śmiało możesz założyć konto i zgarnąć 200 zł. Aby skorzystać z promocji wystarczy wysłać wniosek online na specjalnej stronie promocyjnej >>

Czas na wypełnienie i wysłanie wniosku na specjalnej stronie mamy do 27.07.2018, natomiast do 31.07.2018 należy podpisać umowę o konto. Zatem im wcześniej rozważymy udział w promocji tym łatwiej będzie spełnić ten warunek.

Przejdź na specjalną stronę promocji >>

A jakie są warunki?

Warunki promocji są niezwykle proste i jest to duży plus, dzięki temu promocja wyróżnia się na tle konkurencji. Do zgarnięcia 200 zł wystarczy w ciągu miesiąca wykonać min. 1 płatność kartą (lub BLIKiem) oraz zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł. Może to być przelew z naszego innego konta w innym banku, ważne, żeby warunek był spełniony – później możemy pieniądze przelać z powrotem na nasze konto. Zgodnie z regulaminem taki warunek powinien być spełniony w sierpniu i wrześniu.

Jeśli chodzi o płatność kartą – tu nie ma żadnego dodatkowego wymogu, więc możemy np. zrobić zakupy w sklepie lub kupić jeden produkt i warunek będzie spełniony.

Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na nasze konto w Millennium Banku do 15.10.2018 (o ile ciągle będzie aktywne). Po tym okresie – spokojnie możesz zamknąć konto – bez żadnych konsekwencji.

 

Jakie są opłaty w Koncie 360°?

Konto 360° to bez wątpienia jeden z najlepszych i najtańszych rachunków na rynku. Otwarcie i prowadzenie jest darmowe jeżeli wykonamy min. jedną transakcję kartą i zapewnimy wpływ min. 1000 zł. miesięcznie, czyli spełniając warunki zwolnienia z opłaty równocześnie spełniamy warunki promocji, aby otrzymać 200 zł. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, dlatego warto rozważyć skorzystanie właśnie z tej promocji.

Jeśli natomiast masz poniżej 26. roku życia to, aby konto było darmowe, wystarczy, że dokonasz tylko 1. transakcji kartą. Nie ma konieczności zapewniać wpływu min. 1000 zł.

A co najlepsze?

Spełnienie powyższych warunków zwalnia nas nie tylko z opłaty za konto, ale również za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów! Jeśli natomiast o tym zapomnimy, to za konto będzie opłata 7 zł, za kartę 8 zł.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

I na sam koniec najważniejszy atut posiadania konta właśnie w Banku Millennium. Dość sporo czytelników naszego bloga właśnie tam posiada konto. A to ze względu na bardzo wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego. Jest to najlepsza oferta na rynku jeśli weźmiemy pod uwagę oprocentowanie dla wysokich kwot. W tym wypadku mowa tu o kapitale nawet do 100 000 zł.

Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

Zgarnij 200 zł w promocji z Millennium Bankiem i złóż wniosek za pomocą specjalnej strony.

KLIKNIJ TUTAJ i Przejdź na stronę promocji >>

4.9/5 - (9 votes)