400 zł Za Przetestowanie Konta BNP Paribas – UWAGA! Liczba Wniosków Ograniczona!

Kolejna ciekawa promocja, dzięki której możemy zarobić aż 400 zł, a wystarczy 15 minut pracy. Wystarczy otworzyć konto bankowe i przetestować jego funkcje.

Warunki promocji bardzo proste, ale warto się spieszyć, ponieważ czas jest tylko do 8 grudnia lub do wyczerpania limitu wniosków – 4500.

Jeśli zatem możesz wejść na tą stronę to znaczy, że dostępna jest jeszcze pula wniosków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCYJNĄ BANKU >>

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy, że jesteś pełnoletnią osobą, która w okresie ostatnich 9 miesięcy nie miała żadnego konta w BNP Paribas. To bardzo dobra wiadomość, że okres karencji wynosi jedynie 9 miesięcy. Większość banków wymaga znacznie dłuższego okresu.

Czy konto jest darmowe?

Konto Otwarte na Ciebie w banku BNP Paribas jest bezwarunkowo darmowe, czyli nie trzeba płacić kartą na określoną kwotę czy przelewać wynagrodzenia. Żadna opłata nie zostanie naliczona. Wystarczy chociaż raz w miesiącu zapłacić kartą. Po oderbaniu nagrody 400 zł bez problemu można kartę zamknąć. Wówczas konto pozostaje bezpłatne i nie trzeba nic więcej robić. Można również zamknąć konto po zgarnięciu 400 zł.

Jakie są dokładne koszty?

  • BEZWARUNKOWE 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • BEZWARUNKOWE 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za kartę w przypadku wykonania min. 1 transakcji w miesiącu. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony to bank nalicza opłatę (3 zł dla osób poniżej 26 roku życia lub 5 zł dla starszych osób)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów (BNP i Planet Cash)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą (grupa BNP Paribas oraz Global Alliance)
  • 10 zł za wypłatę z bankomatów ZA GRANICĄ Z POZOSTAŁYCH BANKOMATÓW

Konto jest bardzo atrakcyjne pod względem opłat. Zatem na pewno nie muszę nikogo przekonywać, że warto przetestować to konto. Być może będzie lepsze od tego, którego używamy obecnie.

INSTRUKCJA KROK PO KROKU JAK ZGARNĄĆ 400 ZŁ:

#1 Krok: Złóż wniosek o konto wraz z kartą.

Wejdź na tą stronę i złóż wniosek o konto KONIECZNIE wraz z kartą. Promocja trwa do 8 grudnia lub do wyczerpania puli 4500 wniosków, więc warto zrobić to od razu. To tylko rejestracja, która zajmuje 3 minuty.

Przy wyborze karty najlepiej zaznaczyć najtańszą kartę “Otwartą na Dzisiaj”.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila z potwierdzeniem udziału w promocji. Znajdziesz tam również link, dzięki któremu będziesz mógł otworzyć konto.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCYJNĄ BANKU >>

#2 Krok: Podpisz umowę

Do 20 grudnia masz czas na podpisanie umowy z bankiem. Zawarcie umowy warto wybrać za pośednictwem kuriera. Wówczas na koszt banku kurier przywiezie wszelkie dokumenty do podpisania. Podczas wizyty kuriera należy przygotować SKAN DOWODU OSOBISTEGO.

#3 Krok: Spełnij proste warunki

Aby otrzymać 400 zł należy spełnić 4 warunki. Spełnienie każdego warunku gwarantuje otrzymanie 100 zł.

PIERWSZE 100 ZŁ

Aby odebrać pierwsze 100 zł wystarczy tak naprawdę założyć konto, zalogować się poprzez bankowość internetową lub aplikację i wykonać w grudniu 3 transakcje kartą na dowolne kwoty. Może to być nawet 1 zł.

DRUGIE 100 ZŁ

Kolejna stówka wpadnie jak spełnimy poprzedni warunek, a w styczniu 2020 r. zapłacimy kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

TRZECIE 100 ZŁ

Do odebrania kolejnych 100 zł należy spełnić poprzednie warunki + zapewnimy płatności kartą na kwotę min. 300 zł tym razem w lutym 2020 r.

ORAZ

Na konto wpłynie min. 1000 zł. Może to być kilka mniejszych wpływów. Ważne, aby sumowały się do 1000 zł. Te pieniądze są oczywiście do twojej dyspozycji, więc możesz zrobić przelew, a następnie wysłać pieniądze spowrotem na swoje inne konto. Nie ma warunku trzymania tych pieniędzy w BNP Paribas.

CZWARTE 100 zł

Standardowo spełnienie 3 poprzednich warunków, oraz w marcu 2020 r. należy:

– zapłacić kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie

– zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto

– wykonać min. 5 przelewów na dowolne kwoty z konta BNP Paribas za pomocą internetu lub aplikacji.

I to wszystko!

Przyznasz, że promocja jest naprawdę bardzo prosta i atrakcyjna. Nie wymaga zbyt wielu czasu, a można zarobić aż 400 ZŁ! To prawdziwa gratka!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCYJNĄ BANKU >>

O przyznaniu nagrody otrzymasz informacje na maila, a przelew otrzymasz na konto w BNP Paribas.

4.9/5 - (10 votes)