Gwarantowane 160 zł za Założenie Bezpłatnego Konta w ING!

Oto przed nami kolejna edycja bardzo korzystnej promocji od ING Banku Śląskiego! Za założenie konta osobistego możemy dostać aż do 160 zł premii prosto na konto do wykorzystania na dowolny cel!

Wraz z promocją bank promuje swoje konta oszczędnościowe, które mają bardzo atrakcyjne oprocentowanie (jak na obecne warunki gospodarcze).

Załóż konto dzisiaj i zgarnij 160 zł premii na start od Banku! >>

Co muszę zrobić, aby dostać 160 zł?

Promocja jest dedykowana dla nowych klientów banku, w tym wypadku każdym nowym klientem jest osoba, która nie posiadała żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim.

Jeśli ten warunek jest spełniony to należy złożyć wniosek o konta za pomocą SPECJALNEJ strony internetowej banku. We wniosku należy zaznaczyć również opcję z kontem oszczędnościowym (oba konta są bezpłatne) i należy wybrać kartę debetową.

PRZEJDŹ NA SPECJALNĄ STRONĘ BANKU >>

Co dalej?

Gwarantowane 100 zł otrzymuje każdy, kto po założeniu wykona transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę min. 1000 zł lub BLIKIEM. Zatem warunek bardzo prosty do spełnienia, wystarczy płacić kartą za codzienne zakupy. Im wcześniej zaczniemy, tym łatwiej będzie spełnić ten warunek.

Premia ostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do miesiąca, o ile ciągle będziemy posiadaczami obu rachunków oraz karty debetowej.

Bonus można zwiększyć o 40 zł lub 60 zł. Aby tego dokonać wystarczy spełnić dodatkowe warunki.

Wystarczy wykonać 3 transakcje BlIKIEM za zakupy w sklepach internetowych i/lub otrzymać min. jeden raz wynagrodzenie na konto (min. 1000 zł). Wynagrodzenie nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest osoba indywidualna.

Premia za otwarcie konta to nie wszystko. Bank stawia na promowanie oszczędzania i umożliwia otwarcie kont oszczędnościowych z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Czy konto w ING jest darmowe?

Konto Direct jest rachunkiem darmowym. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

PRZEJDŹ NA STRONĘ BANKU I ODBIERZ SWOJĄ Premie