“Złap 200 zł” promocja w Millennium Bank z bardzo prostymi warunkami

Millennium Bank znowu startuje z niesamowitą promocją, w której do zgarnięcia będzie aż 200 zł. Sprawdźmy zatem jakie są warunki promocji, a także czy warto brać udział?

PROMOCJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ!

WIĘCEJ AKTUALNYCH PROMOCJI ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<

Aby wziąć udział w promocji wystarczy założyć konto osobiste na specjalnej stronie promocyjnej banku TUTAJ >>

Czas na złożenie wniosku mamy do 26.11.2018, a podpisanie umowy może być najpóźniej do 30.11.2018 r.

Dla kogo jest promocja?

Skorzystać z promocji mogą osoby, które spełniają następujące warunki:

    • nie można mieć aktualnie żadnego innego produktu (w tym karty pre-paid, kart kredytowych dodatkowych, rachunków osobistych, których jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami,
  • wykluczone są również osoby, które wcześniej brały udział w podobnych promocjach banku Millennium,

Spełniasz warunki? Świetnie! 🙂

Przejdź na stronę promocyjną banku >>

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć 200 zł?

Jeśli jesteśmy zatem nowymi klientami banku to wszystko co musimy teraz zrobić to wysłać wniosek o założenie konta wraz z kartą przez specjalną stronę promocyjną TUTAJ. Czas mamy do 26.11.2018 lub do wyczerpania puli wniosków. Zatem warto się spieszyć – jeśli otwiera Ci się TA STRONA to znaczy, że można złożyć jeszcze wniosek.

Po złożeniu wniosku mamy czas do 30.11.2018 roku na podpisanie umowy o rachunek osobisty w banku Millennium wraz z kartą do konta. Umowę przywozi przeważnie kurier i odwozi do banku – na koszt banku rzecz jasna 😉

WAŻNE! Pamiętaj, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank, a także przez firmy współpracujące. Nie odwołuj zgód do 15.02.2019 r. 

>> Przejdź na promocyjną stronę banku <<

Ok, konto założone. Co dalej?

Do 05.12.2018 r. należy zainstalować i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium oraz w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w grudniu 2018 r. i w styczniu 2019 r., trzeba zasilić nowo otwarte Konto tak, aby suma wpływów na Konto w każdym z tych miesięcy, wyniosła co najmniej 1000 PLN oraz w każdym z ww. miesięcy dokona co najmniej jednej płatności kartą do tego Konta LUB za pomocą usługi BLIK.

UWAGA!
Warunki są na prawdę bardzo proste, jeśli masz wątpliwości to zapraszam do przeczytania naszego Poradnika “Zarabiaj Na Bankach”, gdzie opisujemy dokładnie jak prawidłowo spełniać takie warunki, a także jak w praktyce są proste. Tutaj możesz pobrać >>

>> Przejdź na promocyjną stronę banku <<

Kiedy bank wypłaci pieniądze?

Premię otrzymasz do 15.02.2019 roku na konto założone w promocji.

A ile kosztuje konto w Millennium?

Konto 360° to jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych rachunków na rynku. Dlatego bank pozwala na darmowe prowadzenie, ale po warunkiem wykonania przynajmniej jednej transakcji kartą oraz po zapewnieniu wpływu min. 1000 zł. Bankowi zależy na tym, aby konto było aktywnie wykorzystywane.

Warunki do zwolnienia z opłaty za konto są identyczne jak warunki promocji. Zatem spełniając warunki promocji nie zapłacimy nic za konto.

Spełnienie tych warunków nie tylko zwalnia z opłaty za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów!

W przeciwnym wypadku za prowadzenie konta możemy zapłacić 7 zł, a za kartę 8 zł.

Jakie korzyści daje wzięcie udziału w tej promocji?

  • możliwość  200 zł premii
  • najlepsze na rynku konto osobiste – ZA DARMO
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów – ZA DARMO

A po otrzymaniu premii – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamknąć konto. Wówczas nie ma tutaj żadnych konsekwencji lub kar.
Możemy za darmo przetestować rachunek w Millennium i przy okazji zarobić 200 zł.

Zatem zachęcam gorąco do wzięcia udziału właśnie w tej promocji BO RZECZYWIŚCIE WARTO!

Gwarancja uczciwości – sprawdź regulamin i tabele opłat i prowizji:

Regulamin promocji Złap 200 zł

TOiP

5/5 - (1 vote)