Premia 200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium (oraz 2,7% na koncie oszczędnościowym)

UWAGA! PROMOCJA ZAKOŃCZONA! Aktualne promocje znajdziesz na tej stronie:

http://najlepszebankowe.pl/tag/aktualne-promocje-bankowe/

Zachęcam również do ściągnięcia DARMOWEGO Poradnika JAK ZARABIAĆ NA BANKACH: >> TUTAJ <<

 

Po raz kolejny mamy możliwość zgarnąć rekordową premię w banku Millennium! Wystarczy, że założymy konto na specjalnej – promocyjnej stronie, skorzystamy z aplikacji mobilnej, a także spełnimy proste warunki.

Jednak uwaga! Promocja jest limitowana, więc warto się spieszyć zanim pula wniosków się skończy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli do osób, które nie posiadają żadnego konta, karty, kredytu lub lokaty w Banku Millennium na dzień, w którym rozpoczęła się promocja. Wykluczone są również osoby, które wcześniej korzystały już z tego typu promocji w Banku Millennium.

Co trzeba zrobić?

Jeśli jesteśmy zatem nowymi klientami banku to wszystko co musimy teraz zrobić to wysłać wniosek o założenie konta przez specjalną stronę promocyjną TUTAJ. Czas mamy do 24.09.2018 lub do wyczerpania puli wniosków. Zatem warto się spieszyć – jeśli otwiera Ci się TA STRONA to znaczy, że można złożyć jeszcze wniosek.

 

Po złożeniu wniosku mamy czas do 30.09.2018 roku na podpisanie umowy o rachunek osobisty w banku Millennium. Umowę przywozi przeważnie kurier i odwozi do banku – na koszt banku rzecz jasna 😉

WAŻNE! Pamiętaj, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank, a także przez firmy współpracujące.

LICZBA WNIOSKÓW: 2000

Po osiągnięciu takiej ilości – bank blokuje możliwość dalszego wysyłania wniosków, zatem KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

200 zł premii i banalnie proste warunki.

Jak to w promocjach bywa, aby dostać premię, należy w zamian coś zrobić. W tej promocji jest o tyle łatwo, że warunki, które musimy spełnić są niesamowicie proste!

Premia podzielona jest na dwie części: 2×100 zł.

Jak zdobyć pierwszą część, czyli jak zgarnąć 100 zł?

W tym celu należy aktywować aplikację mobilną banku oraz wykonać co najmniej jedną płatność telefonem przy użyciu HCE lub BLIK (stacjonarnie lub poprzez internet – może być np. na allegro) w terminie do 14.10.2018. I to tyle! 🙂

Jak zdobyć drugą stówkę?

Konto w Millennium jest warunkowo BEZPŁATNE, zatem, aby uzyskać premię wystarczy dwukrotnie spełnić warunek bezpłatności konta. Można powiedzieć, że będziemy mieć “dwie pieczenie na jednym ogniu”.

Zatem, aby zgarnąć drugie 100 zł wystarczy zasilić rachunek kwotą co najmniej 1000 zł oraz wykonać minimum jedną płatność kartą. Warunek ten najprościej spełnić przelewając sobie pieniądze z konta z innego banku (później oczywiście możemy robić z naszymi pieniędzmi co chcemy), następnie zapłacić przynajmniej raz kartą (na dowolną kwotę).

Taki prosty warunek musi być spełniony dwa razy, czyli w jednym miesiącu i w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Zgodnie z regulaminem takie warunki należy spełnić w październiku i w listopadzie.

Jesteś osobą w wieku poniżej 26 lat? – To masz prościej!

W takim wypadku warunkiem jest jedynie zasilenie konta kwotą min. 360 zł.

I to wszystko!

Pierwszą część premii otrzymamy już 18 października 2018 roku. Natomiast drugie 100 zł otrzymamy po tych dwóch miesiącach, w których należy spełnić warunki, czyli dokładnie 12 grudnia 2018 roku.

Jeśli nie aktywujesz aplikacji i nie spełnisz warunków, aby dostać pierwsze 100 zł to i tak możesz otrzymać drugie 100 zł.

>> PRZEJDŹ NA SPECJALNĄ STRONĘ BANKU <<

 

Dobrze, wszystko pięknie, ale ile kosztuje konto w Millennium?

Konto 360° to jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych rachunków na rynku. Dlatego bank pozwala na darmowe prowadzenie, ale po warunkiem wykonania przynajmniej jednej transakcji kartą oraz po zapewnieniu wpływu min. 1000 zł. Bankowi zależy na tym, aby konto było aktywnie wykorzystywane.

Warunki do zwolnienia z opłaty za konto są identyczne jak warunki promocji. Zatem spełniając warunki promocji nie zapłacimy nic za konto.

Spełnienie tych warunków nie tylko zwalnia z opłaty za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów!

W przeciwnym wypadku za prowadzenie konta możemy zapłacić 7 zł, a za kartę 8 zł.

Jakie korzyści daje wzięcie udziału w tej promocji?

  • możliwość zgarnięcia 2 x 100 zł = 200 zł premii
  • najlepsze na rynku konto osobiste – ZA DARMO
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów – ZA DARMO

A po otrzymaniu premii – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamknąć konto. Wówczas nie ma tutaj żadnych konsekwencji lub kar.
Możemy za darmo przetestować rachunek w Millennium i przy okazji zarobić 200 zł.

Zatem zachęcam gorąco do wzięcia udziału właśnie w tej promocji BO RZECZYWIŚCIE WARTO!

DODATKOWO: Bank dorzuca najwyższe oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym, czyli 2,7% w skali roku dla kapitału do 100 000 zł.

Wysoko-oprocentowane produkty oszczędnościowe to powód, dla którego ja sam korzystam właśnie z tego banku!

Zobacz też inne promocje bankowe [ZAWSZE AKTUALNE] >>

4.9/5 - (8 votes)