Kredyt hipoteczny w Holandii warunki

Kredyt hipoteczny w Holandii warunki – co musisz wiedzieć?

Wiele osób z Polski, które przyjechały do Holandii w poszukiwaniu pracy, wybiera życie w tym kraju na stałe. Zakup własnego domu czy mieszkania staje się dla nich ważnym krokiem. Ceny nieruchomości w Holandii są jednak wysokie, podobnie jak w innych krajach. Dlatego, aby spełnić marzenie o własnym kącie, Polacy często decydują się na wzięcie kredytu hipotecznego. Jest to często bardziej opłacalne niż długie oczekiwanie na … Czytaj dalej »

konto bankowe w holandii bez meldunku

Konto bankowe w Holandii bez meldunku – w jakim banku?

Rozpoczynasz pracę w Holandii? A może podróżujesz lub studiujesz? Bez względu na cel wizyty w kraju tulipanów warto posiadać konto bankowe w Holandii bez meldunku. W tym artykule dowiesz się w jakim banku możesz otworzyć holenderski rachunek. A co najważniejsze gdzie można otworzyć konto całkowicie przez internet. Bez zbędnych formalności wystarczy posiadanie dowodu osobistego lub paszportu. Polecamy również sprawdzić nasze artykuły dotyczące życia w Holandii. … Czytaj dalej »

roaming danych w holandii

Roaming Danych w Holandii – wszystko co musisz wiedzieć

Roaming Danych w Holandii to temat, który budzi zainteresowanie wielu osób podróżujących po Europie. Holandia, znana z malowniczych krajobrazów, rowerów i tulipanów, jest popularnym celem turystów oraz osób podróżujących służbowo. Współczesne czasy wymagają jednak, abyśmy byli online – czy to do sprawdzenia mapy, przesłania zdjęć czy pracy zdalnej. Ale jak to wygląda z roamingiem danych w kraju tulipanów? Oto kilka kluczowych informacji. Polecamy również artykuł: … Czytaj dalej »

aplikacja bunq po polsku

Aplikacja Bunq po polsku – czy można ustawić język polski? PORADNIK 2023

Aplikacja Bunq po polsku: czy jest możliwość ustawić język polski? Jak włączyć polski w Bunq? Jakie dostępne są inne języki aplikacji Bunq? W tym poradniku przyjrzymy się aplikacji jednego z najpopularniejszych, internetowych banków w Holandii.  Ponadto omówimy inne, alternatywne rozwiązania, które udostępniają obsługę w języku polskim. Od początku do końca to znaczy, że od momentu złożenia wniosku, poprzez korzystanie z aplikacji, a także późniejsze załatwianie … Czytaj dalej »

jak otworzyć konto bunq instrukcja

Jak otworzyć konto Bunq? Instrukcja krok po kroku

Jak otworzyć konto Bunq? Konto w Holandii w Bun można otworzyć w 100% zdalnie, przez internet, bez konieczności wizyty w oddziale. Poniżej prezentujemy instrukcję krok po kroku jak otworzyć rachunek w holenderskim banku z dowolnego miejsca na świecie. > OTWÓRZ KONTO BUNQ < Instrukcja jak otworzyć konto Bunq? Krok #1: Wejdź na dedykowaną stroną banku tutaj. Jeśli korzystasz ze smartfona to automatycznie otworzy się strona … Czytaj dalej »

Jak kupić samochód w Holandii

Jak kupić samochód w Holandii? PORADNIK

Jak kupić samochód w Holandii? PORADNIK 2023: Jak kupić samochód w Holandii? Holandia jest krajem o bogatej historii i kulturze, ale także znana jest z doskonałych samochodów. Wiele osób zastanawia się, jak kupić samochód w Holandii i jakie są zalety takiego zakupu. Ten artykuł pomoże Ci odpowiedzieć na te pytania, omawiając nie tylko korzyści, ale także kwestie praktyczne związane z kupnem samochodu w Holandii. Jak … Czytaj dalej »

jak wyjechać do holandii

Jak wyjechać do Holandii? Jak znaleźć pracę i od czego zacząć?

Jak wyjechać do Holandii? Ogólnie istnieje kilka sposobów, w zależności od tego, czy planujesz tam pracować, studiować czy po prostu odwiedzić kraj. W tym artykule opiszemy wszystkie trzy możliwości, natomiast skupimy się najbardziej na temacie szukania pracy. To jaką pracę znaleźć i gdzie szukać zależy przede wszystkim od tego czy jesteś pracownikiem wykwalifikowanym czy nie. Praca w Holandii Jak wyjechać do Holandii jako pracownik wykwalifikowany? … Czytaj dalej »

zaświadczenie o niekaralności Holandia

Zaświadczenie o niekaralności Holandia [Instrukcja krok po kroku]

Jak uzyskać zaświadczenie o niekaralności Holandia krok po kroku? Niezależnie od tego czy jesteś zameldowany w Holandii czy nie – możesz uzyskać zaświadczenie VOG. Jednak różnica będzie w sposobie złożenia wniosku o zaświadczenie o niekaralności w Holandii. W przypadku osób zameldowanych należy wniosek złożyć w urzędzie gminy, osoby niezameldowane, będące nierezydentami (nawet jeśli pracujesz, ale nie jesteś zameldowany to jesteś nierezydentem) – wniosek można wysłać … Czytaj dalej »

polski mechanik holandia

Polski Mechanik Holandia – jak znaleźć dobrego mechanika w Holandii?

Wiele osób wpisując „Polski Mechanik Holandia” w wyszukiwarce internetowej ma nadzieje, że znajdzie pełną listę warsztatów samochodowych, w których będzie możliwość obsługi w języku polskim. Oczywiście są w Holandii takie warsztaty i sam z nich korzystałem. Korzystałem również z usług holenderskiego mechanika, dlatego w tym artykule po pierwsze podrzucę Wam kilka wskazówek jak znaleźć polskiego mechanika w Holandii, a także jak ewentualnie dogadać się z … Czytaj dalej »

Progi podatkowe w Holandii - Ile zapłacę podatku?

Progi podatkowe w Holandii – Ile zapłacę podatku?

Jak wyglądają podatki oraz progi podatkowe w Holandii? Ile zapłacę podatku pracując w Holandii? Czy mogę ubiegać się o zwrot tej kwoty? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym, krótkim poradniku po świecie podatków w Holandii. Artykuł o podobnej tematyce: Podatek drogowy w Holandii – Czy i kiedy trzeba zapłacić? Wstęp: Podatki i progi podatkowe w Holandii Pracując i mieszkając w Holandii dobrze jest … Czytaj dalej »