konto bezpieczne od komornika

Konto Bez Komornika 2018 – W jakim banku komornik nie znajdzie konta?

Bez wątpienia najczęstszą metodą przeprowadzania egzekucji przez komornika jest zajęcie środków na rachunku bankowym. Często na forach czy portalach społecznościowych można znaleźć dyskusje zadłużonych osób szukających konto bez komornika. Dostaję również od Was wiele maili i zapytań: Czy są banki które nie współpracują z komornikiem? itp.

Wiele osób zadaje te pytania, niestety odpowiedź brzmi – NIE (są wyjątki – o czym w dalszej części artykułu). Komornik sądowy ma prawo zająć każdy rachunek w jakimkolwiek banku komercyjnym i bank ma prawny obowiązek, aby wykonać egzekucję w imieniu Komornika.

Oczywiście, nie byłbym sobą jeśli nie znalazłbym dla Was rozwiązania , aby mieć dobre i tanie konto bez komornika. W tym artykule opiszę:

 • jakie możliwości dają nowoczesne technologie,
 • jak można korzystać z procesorów płatniczych,
 • jak ochronić swój majątek, 

Przedstawię również Ranking Kont, w których komornikowi najwięcej czasu zajmuje zajęcie środków, a w większości przypadków środki nie są w ogóle blokowane.

Zanim zaczniemy – kilka słów przypomnienia…

Ile w ogóle może zabrać komornik?

W przypadku zajęcia konta bankowego wszystko zależy od tego jakie są źródła naszych środków finansowych. Jeśli otrzymujemy pensję z tytułu umowy o pracę to komornik ma obowiązek zostawić kwotę wolną od zajęcia, czyli jakieś 1530 zł netto. Wszystko co będzie powyżej tej kwoty – trafi na konto komornika.

Sytuacja wygląda nieco gorzej w przypadku innych umów cywilnoprawnych (np. umowa zlecenie), wtedy komornik może zająć CAŁĄ WYPŁATĘ! Więcej o tym pisałem w artykule „Co może zająć komornik, a czego nie może zająć komornik? PORADNIK”.

Jak działają komornicy?

Zanim przejdziemy do sedna tematu, opiszemy sobie jeszcze w jaki sposób w ogóle komornik może odnaleźć Twoje konto bankowe.

W tym celu wykorzystuje się system OGNIVO, do którego należą praktycznie wszystkie banki w Polsce, więc typowe konto w banku nie ukryje Twoich pieniędzy przed komornikiem. Nie ma tutaj 100% gwarancji, choć zdarzają się wyjątki.

Co zatem można zrobić, aby posiadać konto na które nie wejdzie komornik?

Istnieją dwa rozwiązania Twojego problemu: (Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować obie opcje)

SPOSÓB #1: Skorzystać z procesora płatniczego

Zalety:

100% gwarancja, że komornik nie zablokuje Ci środków,
swoboda korzystania ze środków jak w przypadku zwykłego konta bankowego, można wyrobić kartę i wykonywać typowe przelewy,

Wady:

brak gwarancji – jak w przypadku kont bankowych, gdzie jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny, w razie upadku banku – można odzyskać swoje oszczędności do kwoty 100 000 EURO, w przypadku procesorów płatniczych nie jest to chronione prawnie. Inaczej kwestia wygląda w przypadku nowoczesnych walut. (o tym dalej przeczytasz).

opłaty za wyrobienie karty.Zanim opiszę krok po kroku Jak działa Procesor i Jak założyć tam konto, przyjrzyjmy się alternatywnej opcji jaką są:

 

SPOSÓB #2: Konta Bankowe Polecane Przez Ankietowanych.

W tych kontach komornikowi najwięcej czasu zajmuje znalezienie konta, o ile w ogóle odnajduje. Dlaczego tak się dzieje? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, być może jest jakaś luka systemowa, lub po prostu brane są pod uwagę inne czynniki. Dane, które prezentujemy są w oparciu o ankietę przeprowadzoną wśród osób zadłużonych.

Zalety:

bezpieczeństwo środków – zagwarantowane Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.
nowoczesne konta bankowe w większości są darmowe – w niektórych przypadkach należy spełnić proste warunki, aby opłaty nie były naliczane.
– Możliwość próbowania. Możemy bezpłatnie otwierać i zamykać konta. Eksperymentowanie w tym przypadku jest wskazane.

Wady:

brak 100% gwarancji ochrony środków prze komornikiem.

W dalszej części szczegółowo opiszę Procesor Płatniczy, także polecam doczytać artykuł do końca 😉

Ranking Kont Bezpiecznych Od Komornika

Standardowym rozwiązaniem jest właśnie założenie konta w jednym z poniższych banków. Są to tradycyjne konta bankowe. Jednak zazwyczaj właśnie w tych bankach komornikowi najdłużej zajmuje ustalenie, że konto należy do konkretnej osoby.

Dane te pochodzą z ankiety jaka została ostatnio przeprowadzona przez nasz portal wśród osób, które zdecydowały się wziąć udział w badaniach i sprawdzić, w którym banku najdłużej można uchronić się przed komornikiem.

Niektóre osoby prowadzą konto ponad 2 lata i do tej pory komornik ich nie znalazł. Konta przeważnie są darmowe, także możesz wypróbować każdą z opcji.

Ważne! Aby zakładać konta wysyłając wniosek przez internet!

 

1. Raiffeisen konto bezpieczne od komornika – ocena ankietowanych: 4,4/5

 

Według opinii internautów właśnie w tym banku najdłużej można uchować swoje środki. Rekordziści korzystają ponad 3 lata z konta. Podczas, gdy w innych bankach środki ulegają blokadzie szybciej, w tym banku ten czas jest o wiele dłuższy!

Otwarcie i prowadzenie rachunku: 0 zł
Wydanie karty: 0 zł
Przelewy: 0 zł
Opłata za kartę: 0 zł

BEZWARUNKOWE 0 zł!


Bankomat nie wypłacił pieniędzy a pobrał z konta
lub kliknij tutaj, aby złożyć wniosek ONLINE >>

 

2. Konto Bez Komornika na miejscu #2 – ocena ankietowanych 4,0/5,0

 

W tym banku polecam spróbować, jeśli ktoś z Was jeszcze nie korzystał. Wśród ankietowanych są osoby, które nie zostały namierzone nawet przez 2 lata. Konto całkowicie darmowe, zarówno prowadzenie, jak i otwarcie rachunku. Bardzo duża ilość bankomatów, a także możliwość otwarcia dodatkowej karty PREPAID, która nie jest w systemie. Tutaj polecam otworzyć kartę na kogoś z rodziny (dzieci, małżonek), wówczas komornik, nawet jak nas znajdzie to nie ma prawa zająć ani złotówki!

Kliknij Tutaj: WYŚLIJ WNIOSEK NA SPECJALNEJ, DEDYKOWANEJ STRONIE BANKU >>

 

3. Nest Konto bezpieczne od komornika – ocena ankietowanych: 3,9/5

 

Jest to jedna z nowszych marek na rynku. Jest to oczywiście pełnoprawny bank, a środki są objęte Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.  Dany procent z osób badanych stwierdziło, że w ciągu 9-10 miesięcy komornik nie odnalazł ich konta. Są także osoby z rocznym stażem Największą zaletą rachunku w tym banku jest 100% darmowe konto, bez żadnych haczyków i warunków, a także możliwość wypłat z bankomatów  za 0 zł.

Otwarcie i prowadzenie konta: 0 zł
Wydanie karty płatniczej: 0 zł
Wypłaty z bankomatów : 0 zł ZE WSZYSTKICH W POLSCE!
Przelewy: 0 zł

Możliwość korzystania z nowoczesnej aplikacji!

Bankomat nie wypłacił pieniędzy a pobrał z konta

Złóż Wniosek Online >>

 

4. Millennium konto bezpieczne od komornika – ocena ankietowanych: 2,3/5

 

W przypadku Millennium zdania były bardzo podzielone. Część osób od razu po założeniu miała blokadę komorniczą, w innych przypadkach komornik odkrył czyjeś środki dopiero po 2-3 miesiącach.

WYŚLIJ WNIOSEK ONLINE >>

Do 24.09.2018 roku trwa promocja, gdzie możemy zgarnąć 200 zł za założenie tego konta. Promocja jest ograniczona tylko do 2000 wniosków, zatem warto się spieszyć i połączyć przyjemne z pożytecznym – sprawdź to konto, a przy okazji zgarnij dodatkową gotówkę 🙂

 

Mimo wszystko warto sprawdzić na własną rękę. Konta można zamknąć w każdej chwili bez dodatkowych opłat i bez żadnych kar.

Odnalezienie konta przez komornika to kwestia indywidualna. Na pewno wpływa na to szereg innych czynników, np. wysokość zadłużenia, czas zadłużenia, warunki socjalne i wiele, wiele innych.

Reszta banków wypadła fatalnie, więc nawet ich tutaj nie uwzględniałem, bo nie miałoby to sensu. Sprawdź sam czy komornik znajdzie Cię w jednym z tych banków. Jest duża szansa, że Ci się uda na dłużej lub całkowicie ukryć. Polecam zacząć właśnie od tego rozwiązania, ponieważ jest najprostsze.

O nowych opcjach na konto bezpieczne od komornika na pewno będę informować czytelników tego bloga.


Pobierz DARMOWY PORADNIK „Jak zarabiać na bankach nawet do 8453 zł”

 

>> KLIKNIJ TUTAJ <<


Poznaj drugi sposób, który daje 100% gwarancję!

100% gwarancja kosztem bezpieczeństwa…

Wiele osób, które do mnie pisało korzystało z konta w procesorze płatniczym opartym o nowoczesne cyfrowe waluty, wykorzystywane przy transakcjach w internecie, a także obsługujące zwykłe waluty jak: Złotówki (PLN), Euro (EUR) czy dolary amerykańskie (USD). Jest pierwsze rozwiązanie, które daje 100% gwarancję „obejścia” systemu OGNIVO. 

POŻYCZKI BEZ BIK DLA ZADŁUŻONYCH – Sprawdź Ranking!

Jeśli chodzi o procesor płatniczy to istnieje tam możliwość wyrobienia karty do konta z funkcją płatności zbliżeniowych, zatem płatności w sklepach nie będą stanowić problemu. Dodatkowo mamy możliwość wypłacać gotówkę z każdego bankomatu w Polsce i na Świecie.

Obsługa takiego konta jest identyczna jak zwykłego rachunku w banku komercyjnym. Plusem jest tylko to, że żaden komornik nie zablokuje Ci Twoich pieniędzy!

Jeśli boisz się nowych technologii to nie musisz korzystać z kryptowalut, ponieważ konto obsługiwane jest też w złotówkach. Jeśli natomiast zechcesz zarabiać na kryptowalutach to oczywiście masz możliwość inwestowania, jednak robisz to na własną odpowiedzialność. Ten wpis nie może być traktowany jako poradnik inwestycyjny.

Oczywiście, aby korzystać z takiego rozwiązania nie ma potrzeby korzystać z kryptowalut. Pieniądze można trzymać w złotókach i kartą się posługiwać.

Warto jednak zauważyć jakie korzyści daje korzystanie z kryptowalut:

 • wygoda użytkowania – bez żadnych pośredników, czyli szybkość w przeprowadzaniu transkacji, przelewy w każde miejsce na świecie trwają około 5-10 minut i wiążą się jedynie  z minimalną prowizją.
 • nowoczesne waluty posiadają mechanizmy obronne przed inflacją – co to oznacza w praktyce? Nie jest możliwe dodrukowywanie takiej waluty przez rząd czy Narodowe Banki, dzięki temu wartość tej waluty w perspektywie czasu – rośnie, (co jest świetnym sposobem na pomnażanie oszczędności)
 • ponadto, kryptowaluty zapewniają godną zaufania anonimowość podczas transakcji.

Przy okazji należy zwrócić uwagę na wady i możliwe zagrożenia. Wraz z pojawieniem się nowych cyfrowych walut pojawiło się mnóstwo stron o charakterze edukacyjnym, które są nastawione na promowanie tylko i wyłącznie zalet wirtualnej waluty. Można tam znaleźć mnóstwo informacji na temat mocnych stron, natomiast wady są po prostu pomijane.

Największą wadą kryptowalut jest wykorzystywanie jej przez różne środowiska przestępcze ze względu na anonimowość, szybkość i brak kontroli ze strony organów państwowych
i międzynarodowych.

Najpopularniejszą obecnie cyfrową walutą jest Bitcoin.

Jeśli chcesz więcej poczytać na temat kryptowalut to zapraszam do osobnego wpisu: Czym dokładnie jest kryptowaluta?

 

Dobrze, ale jakie ma to zastosowanie, aby posiadać konto bez komornika?

Wystarczy założyć sobie portfel w tym procesorze płatniczym oraz złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej.

Komornik oraz żadna instytucja państwowa i międzynarodowa nie ma wglądu do takiego konta, dzięki temu:

 • Twoje pieniądze w całości są bezpiecznie
 • możesz wykonywać płatności kartą w sklepach i w internecie
 • możesz robić przelewy zwykłe w PLN oraz w 15 innych walutach cyfrowych
 • możesz wypłacać gotówkę z każdego bankomatu w Polsce i na Świecie!

To jest jedyna możliwość, aby komornik nie ściągał środków z konta.

Teraz pewnie zechcesz zapytać czy to jest w ogóle bezpieczne?

Banki co prawda posiadają Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ale w każdej chwili również mogą zbankrutować. Najciekawszym faktem jest to, że w przypadku bankructwa banki mogą zabrać pieniądze Klientów.

A w przypadku kryptowalut?

To są zapisy kryptograficzne, które nie są własnością żadnej instytucji. Nie ma takiej możliwości, żeby kryptowaluta zbankrutowała. Może tracić na wartości (zwykłe waluty również mają wahania kursów), a może równiez zyskiwać.

Zresztą możesz spróbować najpierw z małą kwotą, jeśli takie rozwiązanie będzie się sprawdzać, wtedy możesz całkowicie przejść na korzystanie z takiego konta.

Możesz też oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze komornikowi. Wybór należy do Ciebie – w końcu to Twoje pieniądze.

Jeśli jednak chcesz zadbać o swoje interesy to czytaj dalej…

Jak Założyć Konto Bez Komornika – poradnik

Pokażę Ci teraz jak założyć sobie tam konto, jak przelać pieniądze, jak złożyć wniosek o kartę, na czym polega weryfikacja.

POŻYCZKI BEZ BIK DLA ZADŁUŻONYCH – Sprawdź Ranking!

Możliwość założenia takiego konta daje BitBay. PRZYPOMNĘ JESZCZE, że w portfelu BitBay możesz trzymać ZŁOTÓWKI, nie musisz kupować kryptowalut.

Opłaty i prowizje:

Założenie konta: 0 zł
Prowadzenie konta: 0 zł
Wyłączenie/Zawieszenie konta: 0 zł
Wpłaty gotówki: 0 zł
Korzystanie z karty: 20 zł za wydanie, 10 zł/opłata miesięczna (co i tak nie jest dużym kosztem jeśli do tej pory Komornik zabierał Ci połowę wynagrodzenia, prawda?)

Instrukcja: Jak założyć konto bez komornika

Krok 1: Wejdź na oficjalną stronę KLIKNIJ TUTAJ

Krok 2: Znajdziesz się na stronie, gdzie należy kliknąć „Konto Osobiste” (1) [patrz obrazek niżej]

konto bez komornika

Krok 3: Po kliknięciu otworzy się kolejna strona, gdzie należy kliknąć na środku OTWÓRZ KONTO (2) [patrz obrazek poniżej]

banki które nie współpracują z komornikiem

Krok 4: Otworzy się forlmuarz, gdzie wystarczy podać adres e-mail i zaznaczyć zgodę. Konto zostało już utworzone, teraz wystarczy zalogować się na skrzynkę mailową i kliknąć w wiadomości w link aktywacyjny. Otrzymasz też wszelkie informacje i wskazówki jak dokończyć proces zakładania konta i zweryfikować konto.

Po zalogowaniu należy zweryfikować konto w tym celu należy:

 • podać imię i nazwisko, adres zamieszkania
 • wysłać przez stronę internetową zdjęcie dowodu osobistego

W ciągu 24 godzin pracownik zweryfikuje naszą tożsamość. Weryfikacja jest przeprowadzana po to, aby zapobiegać przestępczości i nie ma żadnego powiązania z jakimkolwiek systemem, z którego korzystają komornicy.

Sposób jest przetestowany przez kilku moich znajomych, oraz czytelników bloga. Śmiało możesz korzystać, a w razie dodatkowych pytań – pisz w komentarzu lub napisz bezpośrednio do mnie.

Tagi: bank bez komornika, banki które nie współpracują z komornikiem, banki nie współpracujące z komornikiem, gdzie założyć konto bankowe przed komornikiem, jak uciec przed komornikiem, jakiego konta nie zablokuje komornik, konto bankowe bez komornika, konto bez dostepu komornika, konto bez komornika, konto bezpieczne od komornika, konto na które nie wejdzie komornik, w jakim banku komornik nie znajdzie konta

Leave a Comment