Darknet Linki – Najciekawsze strony w darknecie [TOP 10]

Darknet Linki – gdzie znaleźć najlepsze strony, portale i linki w darknecie? W tym artykule przedstawimy listę najpopularniejszych stron w darknecie. Znajdziesz linki wraz z krótkimi opisami. Zanim jednak przejdziemy do tematu warto sprawdzić jak w ogóle wejść do darknetu, a także czy połączenie z siecią TOR jest w pełni bezpieczne?

Darknet linki – nawet jeśli klikniesz w poniższe linki ze zwykłej przeglądarki – i tak się nie połączysz z tymi stronami. Jeśli chcesz przeglądać Darknet musisz po pierwsze odpowiednio się zabezpieczyć (szyfrowanie, ukrycie IP oraz lokalizacji itd), a także pobrać specjalną przeglądarkę, z której można przeglądać poniższe strony.

Sprawdź poniższe artykułu, następnie wróć tutaj jeśli wykonasz instrukcje tam opisane:

Jak wejść do Dark Webu na komputerze?

Jak wejść do Darknetu na telefonie?

W tym przypadku najlepiej jak połączenie VPN + TOR. Dzięki temu masz pewność, że dostawca usług internetowych nie dowie się o połączeniu z darknetem.

Również nie będziesz na celowniku służb, ponieważ sam fakt wysyłania żądań do darknetu może budzić pewne podejrzenia i często już na tym etapie możesz być pod obserwacją. Dlatego bardzo istotne zadbanie o prywatność oraz nie pozostawianie po sobie śladu.

Darknet Linki – Ostrzeżenie

Pamiętaj, że szczególnie ważne jest bezpieczeństwo oraz odpowiednia wiedza na temat korzystania z darknetu. Korzystanie z darknetu wiąże się z ryzykiem, a niektóre strony mogą być sfałszowane lub prowadzić do niebezpiecznych lub nielegalnych działań.

Nasz portal nie odpowiada za to co dokładnie będziesz robić lub odwiedzać w darknecie. Podejmujesz to na własne ryzyko, a linki, które dostarczamy są bezpieczne. Natomiast dzięki wiedzy zawartej w tym artykule będziesz mógł w prosty sposób odszukać inne strony, które niekoniecznie będą bezpieczne.

Darknet Linki – wskazówki dla większego bezpieczeństwa

Poniżej znajdziesz pełną listę Darknet Linki – ważne, aby zapewnić sobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Poniżej kilka wskazówek jak bezpiecznie przeglądać darknet:

  1. Używaj zdrowego rozsądku. Nie ufaj nikomu, kogo spotkasz na darknecie, szczególnie jeśli chodzi o prawdziwe informacje o Tobie i Twoim koncie bankowym.
  2. Nie pobieraj niczego z niezaufanych źródeł. Na darknecie kryją się złośliwe oprogramowania. Zawsze włączaj swoją sieć VPN i korzystaj z oprogramowania bezpieczeństwa, aby chronić swój komputer. Jeśli jeszcze nie masz programu lub aplikacji do VPN – pobierz VPN na tej stronie.
  3. Stwórz fałszywą tożsamość online. Nie chcesz, aby ktoś z darknetu poznał Twoje dane osobiste.
  4. Używaj nowego adresu e-mail. Zachowaj osobny adres e-mail, który będziesz używał tylko na darknecie. Jeśli zostanie on zhakowany, nie stracisz niczego. Podobnie postępuj z hasłami – nie wykorzystuj tych samych, z których korzystasz na co dzień.
  5. Zawsze korzystaj z oprogramowania antywirusowego i sieci VPN, aby chronić swoje dane i prywatność – w szczególności łącząc się z darknetem.

Wstęp – co to jest Darknet?

Darknet to sieć komputerowa, która jest zbudowana na odrębnym od Internetu protokole sieciowym, takim jak Tor. Darknet jest używany do anonimowej komunikacji i może być wykorzystywany do różnych celów, w tym do celów legalnych i nielegalnych.

Niektóre z legalnych zastosowań darknetu obejmują umożliwienie użytkownikom komunikowanie się w krajach, w których ich prawa do wolności słowa są ograniczane, a także umożliwienie użytkownikom zachowanie prywatności podczas korzystania z Internetu.

Niektóre z nielegalnych zastosowań darknetu obejmują handel narkotykami, bronią, fałszywymi dokumentami i innymi przedmiotami, a także udostępnianie plików z nielegalnym oprogramowaniem i treściami chronionymi prawem autorskim.

Darknet linki [TOP 10]

1. Haystak

Onion link: http://haystak5njsmn2hqkewecpaxetahtwhsbsa64jom2k22z5afxhnpxfid.onion/

Haystak to jedna z największych wyszukiwarek darkweb. Może to brzmieć dziwnie, ponieważ celem darknetu jest unikanie indeksowania i przeszukiwania, ale niektóre strony onion chcą być znalezione.

2. Dark.fail

Onion link: http://darkfailenbsdla5mal2mxn2uz66od5vtzd5qozslagrfzachha3f3id.onion/

Przeglądanie i przeszukiwanie darknetu bez celu może być niebezpieczne. Wyszukiwarki i różne indeksy czasami przekierują Cię do błędnie zidentyfikowanego adresu URL, nielegalnej domeny lub fałszywej strony. Potrzebujesz aktualnej biblioteki bezpiecznych linków, podobnej do tego artykułu, ale trochę większej, i tutaj właśnie przydaje się Dark.fail.

W istocie Dark.fail to nieco ograniczona lista Darknet linków. Otrzymujesz bezpieczne darknet linki do różnych rynków darknetu, nieocenzurowanych serwisów informacyjnych, stron torrent i innych. Ryzyko złapania złośliwego oprogramowania z tych źródeł jest bardzo niskie.

3. Facebook

Onion link: https://www.facebookwkhpilnemxj7asaniu7vnjjbiltxjqhye3mhbshg7kx5tfyd.onion/

Podczas gdy korzystasz z prywatności i anonimowości za pomocą TOR, nadal możesz korzystać z mediów społecznościowych. Tak, Facebook istnieje na darknecie i działa tak samo dobrze, jak na co dzień! Powodem, dla którego Facebook ma link onion, jest to, że niektóre rządy zakazały dostępu do niego. Jeśli przebywasz lub mieszkasz w kraju, w którym nielegalne jest logowanie się do Facebooka, możesz użyć po prostu tej wersji.

4. ProPublica

Onion link: http://p53lf57qovyuvwsc6xnrppyply3vtqm7l6pcobkmyqsiofyeznfu5uqd.onion/

ProPublica to prawdopodobnie najlepsze miejsce na odwiedzenie na darknecie. Poważni dziennikarze odwiedzają darknet, gdzie mogą być prawdziwie wolni, więc znajdziesz tam interesujące raporty, artykuły i wpisy.

Organizacja została utworzona w celu ujawniania nadużyć władzy, korupcji i innych wszelkich nieprawidłowości, które są ukrywane przed ogółem społeczeństwa.

5. Secure Drop

Onion link: http://sdolvtfhatvsysc6l34d65ymdwxcujausv7k5jk4cy5ttzhjoi6fzvyd.onion/

Secure Drop to bezpieczny system wymiany informacji. Automatycznie szyfruje dowolny rodzaj przesyłanych danych, co czyni go idealnym dla informatorów, którzy mogą ponieść konsekwencje, jeśli ich tożsamość wyjdzie na jaw. Używaj Secure Drop, jeśli potrzebujesz udostępnić dane anonimowo z publikacją prasową.

6. ProtonMail

Onion link: https://protonmailrmez3lotccipshtkleegetolb73fuirgj7r4o4vfu7ozyd.onion/

Szukając darknet linki nie możemy zapomnieć o tym najważniejszym. Nie możesz zachować anonimowości przez długi czas, jeśli nie używasz zaszyfrowanej usługi poczty e-mail. Dobrym pomysłem jest również utworzenie nowego konta e-mail, odrębnego od codziennego konta, aby chronić swoją prywatność. Tutaj wchodzi ProtonMail.

7. Wasabi Wallet

Onion link: http://wasabiukrxmkdgve5kynjztuovbg43uxcbcxn6y2okcrsg7gb6jdmbad.onion

Następna istotna pozycja z listy darknet linki. Wasabi Wallet to portfel Bitcoin, który jest słynny na darkwebie ze swojej niezawodności i bezpieczeństwa. Ukrywa Twoje dane oraz chroni wszelkie transakcje. Uniemożliwia oszustom przejęcie Twojego konta Bitcoin, zatem bezpiecznie można pobierać płatności na to konto.

8. ZeroBin

Onion link: http://zerobinftagjpeeebbvyzjcqyjpmjvynj5qlexwyxe7l3vqejxnqv5qd.onion/

Komunikacja na darkwebie rzadko jest bezpieczna. Nigdy nie wiadomo, kto śledzi Twoje ruchy i zbiera Twoje dane. ZeroBin jest to zaszyfrowana usługa komunikacyjna. Pozwala wysyłać wiadomości do kogoś anonimowo, bez narażania się na inne strony. Nawet właściciele platformy nie wiedzą, jakie dane wysyłasz.

9. Archive Today

Onion link: http://archiveiya74codqgiix​o33q62qlrqtkgmcitqx5​u2oeqnmn5bpcbiyd.onion/

W darknecie strony często zostają wyłączane lub po prostu zmieniają swoje adresy. Bardzo łatwo jest zgubić jakąś wartościową dla nas stronę. Dlatego narzędzie Archive Today pozwala tworzyć kopie zapasowe stron, dzięki temu możemy odwiedzać nawet te, których już nie ma.

10. CIA

Onion link: http://ciadotgov4sjwlzihbbgxnqg3xiyrg7so2r2o3lt5wz5ypk4sxyjstad.onion

Masz coś, czym chciałbyś podzielić się z CIA, ale chcesz mieć pewność, że pozostaniesz anonimowy? Chcesz uzyskać dostęp do ich bazy danych, ale nie chcesz, aby ktokolwiek o tym wiedział? Teraz możesz to zrobić za pośrednictwem linku onion CIA. Strona oferuje całą bibliotekę dokumentów, map, odniesień i studiów wywiadu dla wszystkich.

Uzyskaj dostęp do magazynu wiedzy CIA i skontaktuj się z nimi bezpiecznie i anonimowo za pośrednictwem darknetu.

Darknet linki – podsumowanie

Jeśli szukasz listy, na której znajdziesz Darknet Linki to na pewno miałeś styczność z darknetem już wcześniej i wiesz, że warto dobrać o swoje bezpieczeństwo.

Jeśli jednak jesteś osobą nową, która stawia pierwsze kroki w darknecie i chce poznać ten świat to najważniejsze jest odpowiednie zabezpieczenie swojej prywatności.

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy niezbędne będzie zainstalowanie profesjonalnego programu VPN, rozsądny antywirus, a także pełne skupienie i uwaga.

Nie głupim pomysłem będzie zainstalowanie osobnego systemu operacyjnego np. na maszynie wirtualnej lub dedykowaną dystrybucję linuxa, dla zapewnienia większej anonimowości.

Oceń artykuł: 4.8 / 5 (42 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments