Jak zamknąć konto w mbanku?

Jakie konto przed komornikiem? Konto poza systemem OGNIVO

Wiele osób pisze do mnie z pytaniem: jakie konto przed komornikiem? Proszę, pomóż mi znaleźć konto, którego nie znajdzie komornik. Postaram się udzielić odpowiedzi w tym artykule jak to dokładnie wygląda, tak, aby mogły z tego skorzystać również inne osoby.

Jeśli interesujesz się tym tematem, to na pewno słyszałeś o systemie OGNIVO, dzięki któremu komornik może namierzyć dowolne konto, ale UWAGA – tylko w Polskim Banku. OGNIVO to system stworzony przez Ministerstwo Finansów w Polsce. Taki system nie funkcjonuje w całej europie. W zasadzie każdy kraj ma swój, niezależny system.

Zatem, czy polski komornik może korzystać z zagranicznych systemów?

Urzędnik, czy to funkcjonariusz, który jest uznawany przez państwo Polskie nie piastuje żadnej funkcji w innych krajach. Zatem, taka osoba nie ma uprawnień, aby ingerować w zagraniczne systemy. Byłoby to zagrożeniem bezpieczeństwa wewnętrznego danego kraju, a także naruszeniem suwerenności i niezależności innego kraju. Oczywiście działa to też w drugą stronę, mianowicie, komornik zagraniczny nie jest w stanie ingerować w polskie systemy. itd…

Zatem osoba, która ma uprawnienia do korzystania z polskich systemów administracyjnych nie ma uprawnień do ingerowania w zagranicznego organy. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to unia europejska czy nie. Po prostu nie ma takich technicznych możliwości.

Dlaczego o tym piszę?

Nie bez powodu poruszyłem tą kwestię, ponieważ o ile w Polsce komornik może znaleźć i zająć dowolne twoje konto, o tyle zagraniczne konta są już bezpieczne.

Czy można założyć konto za granicą bez wychodzenia z domu i bez meldunku?

Tak. Znam pewne banki ZA GRANICĄ, które umożliwiają taką rejestrację. Konto jest w pełni darmowe i funkcjonalne. Otrzymujemy kartę bankomatową i możemy nią płacić.

OTWÓRZ KONTO POZA SYSTEMEM OGNIVO ZA 0 ZŁ >>

Należy tylko uważać! Nie polecam korzystać z procesorów płatniczych, ponieważ nie masz tam gwarancji Funduszu Bankowego. Firma, obsługująca procesy płatnicze – w przypadku bankructwa jest niewypłacalna, więc można się pożegnać ze środkami tam trzymanymi.

W dzisiejszych czasach bankructwo firmy nie jest żadną nowością.

Dlaczego to takie ważne?

Banki w całej europie są objęte Bankowym  Funduszem Gwarancyjnym. W przypadku bankructwa banku – Fundusz ten odda Ci wszystkie środki. Firmy oferujące usługi finansowe NIE SĄ takim funduszem objęte. To dotyczy tylko banków.

Dlatego mogę podać Ci bank, w którym można założyć konto, potwierdzić swoją tożsamość i aktywować w PEŁNI PRZEZ INTERNET. Dodatkowo nie musisz posiadać meldunku za granicą, ani nie musisz odwiedzać żadnych oddziałów. Jeśli potrafisz przeglądać internet to gwarantuję, że z założeniem takiego konta bez problemu sobie poradzisz. Konto jest darmowe, zarówno otwarcie, prowadzenie, jak i wydanie, korzystanie z karty płatniczej. Jedynym haczykiem jest to, że istnieje możliwość wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie za DARMO, ale tylko 5 razy W MIESIĄCU. 6 i każda kolejna wypłata jest już niestety płatna, ale w kolejnym miesiącu znowu mamy do dyspozycji 5 wypłat.

Podsumujmy najważniejsze korzyści:

  • bezpieczeństwo środków przed komornikiem (100% gwarancja, bez żadnych niespodzianek)
  • ochrona środków zgromadzonych na koncie
  • darmowe i funkcjonalne konto
  • 5 wypłat w miesiącu za 0 zł ze wszystkich bankomatów na świecie
  • możliwość płatności kartą w Polsce i na całym świecie

Brzmi jak bajka?

Cóż, może to zabrzmi nieskromnie, ale takie są fakty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszam na tą STRONĘ – KLIKNIJ TUTAJ >>

OTWÓRZ KONTO POZA SYSTEMEM OGNIVO ZA 0 ZŁ >>

Potrzebujesz pomocy przy założeniu lub masz dodatkowe pytania?

 

WEJDŹ NA TĄ STRONĘ >>

 

 

Jakie konto przed komornikiem? TYLKO Konto poza systemem OGNIVO


Tagi: jakie konto przed komornikiem, konto poza ognivo, konto poza systemem ognivo, konto bez ognivo, konto bezpieczne od komornika, konto niedostępne dla komornika, konto za granicą a komornik, konto w niemczech a komornik, paysera a komornik.

4.9/5 - (7 votes)