Firmy tworzące strony internetowe w Holandii

Firmy tworzące strony internetowe w Holandii: Jeśli mieszkasz w Holandii i chcesz założyć własny biznes lub prowadzisz już firmę z pewnością potrzebujesz stronę internetową.

Własna strona WWW to wizytówka oraz podstawa każdego przedsięwzięcia. Można skorzystać z ofert niderlandzkich firm lub agencji interaktywnych. Jednak ceny będą o wiele wyższy, w dodatku wymagana będzie bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego.

Alternatywą może okazać się firma tworząca strony internetowe w Holandii, która działa zdalnie na całą Europę. Ten artykuł będzie poświęcony firmie, która zajmują się tworzeniem strony internetowych na całym świecie. Sami korzystaliśmy z usług tej firmy, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Adsweb.site.

Firmy tworzące strony internetowe w Holandii – czy można zdalnie?

Tak, jak najbardziej zamówienie robione jest zdalnie, za pośrednictwem wiadomości e-mail. Komunikacja z firmą możliwa jest w zasadzie tylko i wyłącznie poprzez adres e-mail. Na stronie można sprawdzić cennik, ewentualnie skorzystać z Formularza Automatycznej Wyceny i skonfigurować funkcje na stronie według własnych potrzeb.

W przypadku wątpliwości zawsze chętnie uzyskamy poradę. Nie tylko co do funkcjonalności strony, ale także w przypadku wyboru odpowiedniego hostingu, zakupu domeny czy strategii marketingowej.

Firmy tworzące strony internetowe w Holandii, czyli w tym przypadku AdsWeb.site umożliwia składanie zleceń praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Pracownicy działają w pełni zdalnie, obsługę mamy w języku polskim lub angielskim. Dla większości projektów rozliczenie następuje dopiero na samym końcu. Zaraz przed importem strony na hosting, zatem jest to bardzo dobra opcja, ponieważ „nie kupujemy kota w worku”.

Jak wygląda realizacja projektu?

Pierwszym krokiem przy realizacji projektu na pewno jest ustalenie warunków współpracy oraz szacunkowa wycena strony internetowej. W przypadku tworzenia stron internetowych niestety, nie ma możliwości ustalić z góry jedną, konkretną kwotę. Często po drodze klienci chcą dodać nowe usługi lub funkcje na stronie.

Po uzyskaniu wyceny następuje okres, w którym wysyła się po prostu materiały, które mają być na stronie: treści, grafikę, opis wyglądu strony (jaka ma być kolorystyka, styl). W tym przypadku można również wysłać przykładowe strony internetowe. Tak, aby projektant mógł wzorować się na wybranych projektach.

Następnie, kiedy wszelkie wymagane informacje zostaną dostarczone przeważnie od 7 do 21 dni roboczych wykonywany jest Wstępny Projekt Graficzny. Warto tutaj zaznaczyć, że Wstępny Projekt Graficzny jest niejako szkicem, poglądową wersją. Na tym etapie ustala się wszelkie szczegóły z Klientem odbywając sesje poprawkowe (od 3 do bez limitu). Po uzyskaniu Ostatecznego Projektu Graficznego następuje rozliczenie, po opłaceniu faktury – import strony na domenę i hosting.

Więcej informacji na temat realizacji projektu oraz zlecenia można znaleźć w zakładce: Strony Internetowe Holandia.

Czy firma wykonuje strony w języku niderlandzkim?

Firmy tworzące strony internetowe w Holandii – język strony

Typowe firmy tworzące strony internetowe w Holandii, mające tam siedzibę obsługują klientów głównie w języku niderlandzkim lub angielskim. W przypadku AdsWeb.site możemy całe zlecenie zrealizować w języku polskim, a stronę otrzymać w dowolnym, wybranym języku.

Istnieje możliwość zrobienia strony w wielu językach z możliwością przełączania wersji językowych. Poza stronami internetowymi firma zajmuje się również: tworzeniem sklepów internetowych, portali, blogów, tworzeniem niestandardowych projektów, tworzeniem aplikacji mobilnej czy pisaniem autorskich skryptów aplikacji internetowych.

W ramach oferty w cenie najczęściej otrzymamy:

  • Certyfikat SSL – czyli szyfrowane połączenie ze stroną, które obsługiwane jest na protokole https:// (zamiast niezabezpieczonego http://). Certyfikat jest bezpłatny, konfigurowany w cenie projektu, a także ważny dożywotnio.
  • Zabezpieczenia – internet pełny jest botów, spamerów czy hakerów. Dobra strona WWW to nie tylko nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim – bezpieczeństwo danych.
  • SEO On-Page – czyli odpowiednie zoptymalizowanie strony, umieszczenie meta danych, przyspieszenie witryny, wykorzystanie nowoczesnych technologii wyświetlania grafik (WebP.) i wiele innych…
  • RWD, czyli Responsywne strony WWW.

Więcej informacji na temat funkcji można znaleźć w zakładce: Strony Internetowe Holandia.

Oceń artykuł: 4.7 / 5 (38 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments