Pożyczka Z Komornikiem – Czy Jest Możliwa Pożyczka Dla Zadłużonych Z Komornikiem?

Pożyczka z komornikiem to bez wątpienia bardzo często poszukiwany produkt wśród osób z zadłużeniem. Osoby z komornikiem często mają bardzo złą historię w BIK, BIG czy KRD. Dlatego ciężko im jest ubiegać się o dodatkowe wsparcie finansowe.

Czy jest możliwe w ogóle, aby otrzymać pożyczkę dla zadłużonych z zajęciem komorniczym? Czy warto zainteresować się tak zwanymi Prywatnymi Pożyczkami, czym to grozi?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w tym artykule. Zostaną tutaj opisane najlepsze metody, dzięki którym uzyskasz dodatkowe środki na dowolny cel bez względu na to czy masz problemy z komornikiem.

Ranking „Pożyczka z Komornikiem”

Na szczęście istnieje na rynku kilka firm pozabankowych, które specjalizują się w trudnych kredytach. Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że sytuacja każdego zadłużonego z komornikiem jest inna. Jeśli jedna osoba dostanie to nie znaczy, że każdy otrzyma pożyczkę.

Natomiast przy współpracy z czytelnikami mojego bloga – przygotowaliśmy zestawienie firm, które z największym prawdopodobieństwem udzielą Ci pożyczki. W takich firmach warto spróbować wnioskować o dodatkowe środki.

Na rynku jest bardzo mało firm, które udzielają takim osobą pożyczki. Wynika to z większego ryzyka operacyjnego dla takich firm. Mimo wszystko można znaleźć kilka marek, które udzielają pożyczki rekompensując wyższe ryzyko wyższym RRSO.

Co jest naturalnym zabezpieczeniem w takich przypadkach. Niestety, lista jest bardzo krótka, dlatego polecam spróbować złożyć wniosek w każdej firmie. To tak naprawdę nic nie kosztuje, a zwiększamy prawdopodobieństwo pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Proszę pamiętać, że powyższe pozycje nie dają żadnej gwarancji, ponieważ sytuacja każdej osoby z komornikiem jest inna. Nie mniej warto spróbować, ponieważ wysłanie wniosku nic nas nie kosztuje. Dzięki temu zwiększamy prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki z komornikiem.

Pożyczki Prywatne – Czy warto?

Kiedy banki odsyłają nas z kwitkiem, a parabanki wydają negatywną decyzję z pomocą przychodzą Pożyczki Prywatne. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób z fatalną historią kredytową.

Pożyczki z komornikiem w tym przypadku nie podlegają żadnym regulacjom czy weryfikacji w bazach danych. O co chodzi dokładnie w takich pożyczkach? Pożyczki Prywatne to nic innego jak pożyczka od osób prywatnych na warunkach ustalonych między dwoma stronami zainteresowanymi.

Natomiast tutaj trzeba uważać, ponieważ można trafić na różnych ludzi. W takich przypadkach pożyczkodawca (osoba prywatna) zabezpiecza się umową cywilnoprawną.

WARTO! Przeczytać całą umowę od początku do końca przed jej podpisaniem. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na warunki podjęcia takiej pożyczki. Jakie jest oprocentowanie? Jakie są warunki spłaty? Jaki termin spłaty? Czy jest możliwość spłaty na raty? W jakiej formie ma być spłata?

Wiele osób prywatnych, które chcą pomnażać kapitał decyduje się na trudne pożyczki z komornikiem. Osoby, które udzielają takich pożyczek przeważnie robią to od jakiegoś czasu, więc będą przygotowane pod względem prawnym.

Najważniejsze tutaj jest to, aby się dogadać. Ustalić takie warunki, dzięki którym będziemy mogli bez problemu spłacić to zobowiązanie w przyszłości.

Pożyczka z komornikiem, a konto bankowe

O ile w przypadku pożyczki prywatnej można uzyskać pieniądze w gotówce (do pewnej kwoty), o tyle w przypadku pożyczki z firmy, parabanku będzie o to trudniej. Wówczas firma robi przelew na konto bankowe.

A co w sytuacji kiedy mamy zajęte konto bankowe? Przecież wówczas cała pożyczka trafi w blokadę, a bank przekaże te środki bezpośrednio do komornika. W takim wypadku warto podać numer konta kogoś z rodziny lub znajomych. Warto też pomyśleć o założeniu konta bez komornika (więcej na ten temat w tym wpisie >>).

Najpewniejszym sposobem jest skorzystanie z konta bankowego kogoś zaufanego. Jednakże nie zawsze mamy taką możliwość. Czasami firmy udzielające pożyczkę wymagają potwierdzenia tożsamości poprzez przelew 1 grosza z naszego konta bankowego. Dane muszą się zgadzać z naszymi danymi. Tutaj bez wątpienia należy zadbać o konto bez komornika, ewentualnie rozważyć opcję pożyczki prywatnej.

Czy można otrzymać kredyt oddłużeniowy z komornikiem?

Sposobów na oddłużenie jest bardzo dużo. W przypadku komornika będzie bardzo ciężko otrzymać kredyt oddłużeniowy, tak samo jak kredyt konsolidacyjny. Najlepszym sposobem, aby pozbyć się zadłużenia i komornika byłoby ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Niestety, nie każdy może z tego skorzystać. Nie każdy też chce, ponieważ wiąże się to z pewnymi kosztami, sprzedażą mienia, a także wieloma procesami, dokumentami i stresem. W sytuacji bez wyjścia warto jak najbardziej rozważyć taką opcję.

Polecany Artykuł: Prywatne Pożyczki – Hit czy jeden wielki przekręt?

Oceń artykuł: 4.6 / 5 (25 głosy)