spółka zoo a komornik

Spółka zoo a komornik: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć

Spółka zoo a komornik. Spółka zoo, czyli spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jest jednym z najbardziej popularnych modeli biznesowych w Polsce. Jej charakterystyczna cecha to ograniczona odpowiedzialność wspólników, co oznacza, że ich ryzyko jest zminimalizowane do wysokości wkładu w spółkę. Jednakże jakie prawa ma komornik w odniesieniu do takiej spółki? Jakie są granice i czy prywatny majątek wspólnika jest bezpieczny? W tym artykule omówimy wszelkie najważniejsze … Czytaj dalej »

FIRMA W BUŁGARII

Firma w Bułgarii – Założenie firmy w Bułgarii czy warto?

Firma w Bułgarii czy warto? Rozwój technologii, postęp w transporcie oraz globalizacja gospodarki sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na prowadzenie swojej działalności za granicą. Jednym z popularnych kierunków jest Bułgaria, kraj położony w południowo-wschodniej Europie. Dzięki swojemu korzystnemu położeniu geograficznemu, niskim kosztom życia oraz przyjaznemu klimatowi inwestycyjnemu, Bułgaria zyskuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców z całego świata. Jednak przed podjęciem decyzji o otwarciu … Czytaj dalej »

Firma w Estonii

Firma w Estonii [Niezbędnik Przedsiębiorcy]

Firma w Estonii czy warto zakładać firmę za granicą? Dla kogo jest to rozwiązanie? Czy jest to opłacalne? Czy jest to legalne? Ile kosztuje firma w Estonii? Duży ucisk podatkowy zawsze powoduje chęć optymalizacji, ucieczki za granicę oraz prowadzenie biznesu w stabilnym środowisku. Nie zawsze związane jest to z niechęcią do podatków, gdyż jak wiadomo płacenie podatków jest nieuniknione. Nie mniej, w wielu krajach podatki … Czytaj dalej »