Holandia internet bez limitu na kartę – jaki internet LTE/5G w Holandii?

Holandia internet bez limitu na kartę – jakie są najlepsze oferty? Która sieć ma najtańszy internet bez limitu na kartę (prepaid) w Holandii?

W tym artykule sprawdzimy jakie są sieci w Holandii, a także, która oferta będzie najlepsza i najtańsza dla internetu LTE/5G. Jeśli jesteś pracownikiem tymczasowym w Holandii, studiujesz tam, zwiedzasz lub po prostu nie chcesz wiązać się umową na 2 lata z żadną siecią, ponadto potrzebujesz dużo internetu mobilnego w swoim smartfonie – to ten wpis jest dla Ciebie!

Wstęp – Holandia internet bez limitu na kartę

W Holandii raczej nie ma co liczyć na tani internet jak ma to miejsce w Polsce. Od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się oferty na kartę z internetem bez limitu (wcześniej znalezienie takiej oferty graniczyło z cudem!).

Oczywiście, w ofertach abonamentowych również znajdziemy takie propozycje. W tym artykule skupiamy się jednak na kartach prepaid, czyli „na doładowanie”.

Udało nam się znaleźć kilka ciekawych ofert i jak na warunki holenderskie – w dość przyzwoitych cenach. Starter do takiej karty możemy kupić praktycznie w każdym sklepie.

Po zakupieniu startera z numerem możemy włączyć odpowiedni pakiet wpisując kod (kody są na stronach, które podaliśmy poniżej). Być może będzie jeszcze konieczność doładowania karty SIM – to wszystko zależy od oferty, z której chcemy skorzystać.

RANKING OFERT (Holandia internet bez limitu na kartę)

Vodafone – internet bez limitu SIM

W sieci Vodafone NL na kartę (prepaid) również znajdziemy kilka pakietów na internet w tym oczywiście z nieograniczonym limitem. Zacznijmy najpierw od tych pakietów bez limitu i od cen.

Pakiety Unlimited Internetbundels:

1 Dag Unlimited (internet bez limitu na 1 dzień): €4 / za pakiet

3 Dag Unlimited (3 dni internetu bez limitu): €9 / za pakiet

7 Dag Unlimited (7 dni internetu bez limitu): €14 / za pakiet

Do wyboru mamy 3 pakiety, jeśli chcemy na dłużej mieć internet bez limitu to zdecydowanie ostatni pakiet wychodzi najkorzystniej. W przypadku kiedy potrzebowalibyśmy internet na miesiąc to wystarczy wykupić 4-5 razy pakiet 7-dniowy.

Co daje nam w przeliczeniu: €56 – €70 miesięcznie.

Vodafone – pakiety z internetem

I poniżej pakiety dla mniej wymagających użytkowników internetu LTE/5G:

 1. Pakiet miesięczny 500 MB – €5
 2. Pakiet miesięczny 2 GB – €9
 3. Pakiet miesięczny 4 GB – €14
 4. Pakiet miesięczny 6 GB – €19
 5. Pakiet miesięczny 10 GB – €29

Więcej informacji na temat pakietów wraz z wszelkimi kodami do włączenia znajdziesz na stronie: https://www.vodafone.nl/bundels

T-Mobile – Holandia internet bez limitu na kartę

Podstawowe stawki z ofertach prepaid:

 • Internet €0,10 za MB
 • Dzwoniąc €0,20 za minutę
 • SMS €0,15 za SMS

Natomiast T-Mobile oferuje różne pakiety w zależności od potrzeb. W przypadku internetu możemy skorzystać z pakietu”Unlimited Data bundel” (czyli Nieograniczony pakiet danych).

Możemy korzystać z internetu na kartę BEZ LIMITÓW. W ramach tego pakietu możemy skorzystać z:

 • Nieograniczony dostęp do Internetu przez 1 dzień (2,95 €)
 • Nieograniczony weekend internetowy (5 €)

Chcąc korzystać z nieograniczonego dostępu do Internetu przez miesiąc musimy liczyć się z wydatkiem około €90.

Istnieją również tańsze pakiety jak np. „Combibundels tot 4GB” (czyli Pakiety kombi do 4 GB)

W pakiet wchodzą nie tylko dane (internet), ale również minuty (rozmowy).

Poniżej cennik:

 • 500MB + 5 min/sms/mb (€7,50)
 • 1 GB + 10 min/tekst/mb (€10)
 • 2 GB + 15 min/tekst/mb (€15)
 • 4 GB + 20 min/tekst (€22,50)

Więcej na temat pakietów w T-Mobile Holandia znajdziemy na oficjalnej stronie:

https://www.t-mobile.nl/mobiel/prepaid

Lycamobile – duża ilość GB w rozsądnej cenie

Kolejną siecią jedną z najtańszych w Holandii jest Lycamobile. Niestety, nie znajdziemy tutaj żadnego pakietu z ofertą na kartę i internetem bez limitu. Za to możemy otrzymać dość dużo GB w atrakcyjnej cenie jak na warunki holenderskie.

Najwyższym pakietem jest „Super Bundle”, gdzie otrzymamy aż 50 GB (w tym 20 GB w roamingu w UE) za jedynie €30 (często w promocji €20) miesięcznie.

Dodatkowo otrzymujemy nielimitowane (krajowe) połączenia i SMSy. Jako, że strona jest w języku polskim – po więcej szczegółów odsyłam tutaj: https://www.lycamobile.nl/po/bundles/

Holandia internet bez limitu na kartę – czy warto?

Na rynku holenderskim istnieje o wiele więcej operatorów, natomiast my skupiliśmy się tutaj głównie na tych, którzy po pierwsze dostarczają internet bez limitu na kartę (prepaid), a po drugie oferty są w rozsądnych cenach. Inni operatorzy mają o wiele wyższe ceny swoich usług, a internet często jest ograniczony.

Holandia internet bez limitu na kartę – jeśli planujesz wizytę dłużej to warto również rozważyć oferty abonamentowe.

Aktualnie bardzo korzystną ofertę ma sieć KPN, gdzie za około €30 miesięcznie otrzymamy abonament z internetem bez limitu, rozmowy i SMSy.

Jest to jednak pewne ograniczenie, ponieważ umowa musi być zawarta na 2 lata i wcześniejsze zerwanie takich umów może wiąząć się z karami finansowymi.

Holandia internet bez limitu na kartę eSIM 

Karta eSIM jest świetną alternatywą dla smarfonów z funkcją dual sim. eSIM ponadto umożliwia podłączenie do numeru (sieci) innych urządzeń, w których nie ma slotu na fizyczną kartę SIM (np. smartwatch).

O ile w Polsce rozwiązanie to nie jest zbyt popularne to w Holandii znajdziemy taką ofertę praktycznie u każdego operatora.

Jacy operatorzy oferują kartę eSIM w Holandii?

 • KPN
 • Simyo
 • T-Mobile
 • Truphone
 • Ubigi
 • Vodafone
Oceń artykuł: 4.8 / 5 (63 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments