Jak oglądać player za granicą za darmo? [PORADNIK]

Przebywasz na stałe lub czasowo za granicą i zastanawiasz się jak oglądać player za granicą za darmo?

W tym artykule opiszemy jak oglądać Playera za granicą, jak uniknąć wyższej opłaty (tak, tak… abonament dla osób spoza polski jest kilkukrotnie wyższy!).

Jak oglądać player za granicą?

Dla osób przebywających za granicą Player przygotował pakiet International, który możemy zakupić będąc w takich krajach jak: UK, Niemcy, Holandia, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Dania, Belgia, Francja, Hiszpania, Włochy, Austria, Portugalia, Grecja, Finlandia, Cypr, Litwa, Estonia oraz Łotwa.

Pakiet International dostępny jest jedynie w wyżej wymienionych krajach. Pakiet ten jest znacznie droższy od standardowych pakietów dostępnych na terytorium Polski, średnio jakieś 10 razy więcej trzeba zapłacić za możliwość oglądania Playera za granicą. Nie ma teoretycznie możliwości, aby oglądać Player za granicą za darmo.

Dlatego w tym artykule poznasz sposób, dzięki któremu będąc w dowolnym miejscu na świecie będziesz mógł wykupić pakiety dostępne w Polsce!

>Dla niecierpliwych PORADA: Wszystko co musisz zrobić to wykupić zaufany VPN i połączyć się z serwerem w Polsce. Wówczas zmienisz IP na polskie i będziesz mieć możliwość skorzystać z polskiej oferty będąc w dowolnym miejscu na świecie. Polecamy artykuł: Program do zmiany IP na inny kraj lub zakupienie sprawdzonego i wiarygodnego VPN.

Wykupienie pakietu VPN to nie tylko nieograniczony dostęp do Playera, ale również do innych stron i portali, które są ograniczone terytorialnie. Wszelkiego rodzaju serwisy VOD, polski Netflix itd… Korzystanie w tym celu z VPN jest o wiele tańsze niż wykupienie choćby jednego pakietu w Playerze! Sprawdź polecany program VPN >>>

Jak oglądać player za granicą za darmo?

Niestety, na chwilę obecną nie ma darmowych pakietów w Playerze, nawet w Polsce, nawet z reklamami. Aktualnie (stan na 2022) cena za najtańszy pakiet w PL to 8 zł / miesięcznie.

I uwaga! W najtańszym pakiecie mamy możliwość oglądać materiały, ale z reklamami. Tak, tak, dobrze czytacie… Trzeba zapłacić za możliwość oglądania Player’a z reklamami… Kolejny pakiet jest bodajże za 15 zł / msc i wówczas nie mamy już reklam. (Warto jednak to zweryfikować, ceny się zmieniają szybko i nie gwarantuję, że takie ceny będą w innym okresie, a wiadomo, że mogą być to ceny już znacznie wyższe).

Z kolei najtańszy pakiet International (według mojej wiedzy na początek 2022) to 50 zł miesięcznie. Zatem osoby, które przebywają za granicą muszą dopłacić znacznie więcej. Podobnie zresztą jest z innymi usługami np. Spotify czy Netflix.

Dlatego zakup VPN szybko się zwróci jeśli będziemy mogli będąc za granicą wykupować pakiety po cenach w Polsce.

Dodatkowo VPN zapewnia mnóstwo innych, ciekawych funkcji (nie tylko możliwość zmiany IP/lokalizacji na dowolny kraj na świecie), o których więcej przeczytasz tutaj: Co to jest VPN? Dlaczego warto korzystać z połączenia VPN?

Jak wykupić player za granica?

Playera możemy opłacić podając dane karty bankowej. Może to być zwykła karta, a także karta kredytowa. Podając dane włączamy subskrypcję, czyli co miesiąc będzie pobierana określona kwota. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, a opłacony miesiąc będzie aktywny do końca okresu rozliczeniowego.

Jeśli korzystasz z VPN będąc za granicą, aby móc korzystać z polskich, tanich pakietów – pamiętaj, że każdorazowo będzie potrzebne połączenie przez VPN, aby móc oglądać filmy na wykupionym polskim pakiecie. Nie wystarczy nam zatem jednorazowe połączenie przez VPN.

Podsumowanie: Jak oglądać player za granicą za darmo?

Jak oglądać player za granicą za darmo? Jak już wiemy nie ma możliwości oglądania Playera za darmo nawet w Polsce. Tym bardziej będzie to niemożliwe za granicą. Ponadto osoby zza granicy będą musiały zapłacić kilka razy więcej za dostęp do Playera korzystając z pakietu International. W niektórych krajach w ogóle nie będzie możliwe oglądanie produkcji TVN.

Rozwiązaniem w tej sytuacji jest wykupienie VPN oraz połączenie z serwerem w Polsce. Wówczas omijamy blokadę geograficzną, którą stosuje Player.

VPN zapewnia masę dodatkowych usług i korzyści – nie tylko możliwość dowolnej zmiany lokalizacji urządzenia. VPN daje Ci prywatność i anonimowość w internecie, a także szyfrowane połączenie z wszystkimi stronami, serwerami itd…

Więcej na temat VPN dowiesz się z naszego artykułu: Co to jest VPN? Dlaczego warto korzystać z połączenia VPN?

Jak oglądać player za granicą za darmo? Oglądaj ulubione filmy i seriale bez przepłacania!

Po co przepłacać skoro można mieć Playera taniej, a także zyskać usługę, dzięki której inne produkty będą tańsze. Sprawdź ceny Netflixa, Spotify lub innych platform np. po połączeniu z serwerem w Argentynie.

Takie usługi wówczas można mieć za grosze. Póki serwisy nie weryfikują kraju wydania karty płatniczej – sposób na VPN cały czas działa w internecie!


Źródła: https://promocja.player.pl/playerplus-international-pakiet

Oceń artykuł: 4.7 / 5 (34 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments