Jak oglądać Disney plus w Polsce? (Poradnik)

W tym artykule pokażemy sprawdzony sposób jak oglądać Disney plus w Polsce? Usługa aktualnie nie jest dostępna w Polsce i wielu innych krajach.

Dlatego w tym poradniku opiszemy krok po kroku jak zainstalować program do zmiany adresu IP oraz lokalizacji oraz bez ograniczeń korzystać z dowolnej platformy VOD w tym Disney Plus.

Wstęp: Jak oglądać Disney Plus w Polsce?

Disney Plus (Disney+) to całkiem nowa platforma VOD, na której znajdziemy wszelkie produkcje wytwórni Disney. Na dzień dzisiejszy nie platforma nie jest dostępna w Polsce. Jedyne kraje, które mają dostęp do Disney+ to: Nowa Zelandia, Francja, Austria, Australia, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, Kanada, Stany Zjednoczone czy Irlandia.

W takim razie jak oglądać Disney Plus w Polsce lub z innego kraju? 

W tym celu najprostszym sposobem będzie zmiana adresu IP oraz lokalizacji. Oczywiście lokalizację można zmienić wirtualnie, wystarczy, że połączymy się do serwera, w kraju, w którym Disney+ jest dostępny.

Na pomoc przychodzi nam Program Do Zmiany IP na inny kraj, czyli po prostu VPN (polecany VPN – pobierz program VPN). Sieć VPN to wirtualna prywatna sieć, która nie tylko umożliwia nam zmianę lokalizacji, adresu IP, ale także zabezpiecza nasze dane poprzez szyfrowane połączenie w tunelu VPN.

Dostawcy takiej sieci mają serwery zazwyczaj na całym świecie. Zatem bez problemu możemy zmienić wirtualną lokalizację komputera, telefonu, tabletu, a nawet TV na wybrany przez nas serwer.

Instrukcja: Jak oglądać Disney Plus w Polsce?

Krok #1: Wejdź na stronę VPN Landing Page. Możesz zapoznać się tam z największymi zaletami stosowania VPN na co dzień, a także znajdziesz tam link do pobrania programu VPN.

Krok #2: Na oficjalnej stronie pobierz VPN, załóż konto i włącz odpowiednią, wybraną subskrypcję.

Krok #3: Po zainstalowaniu programu i wpisaniu danych konta, które wcześniej zostało założone możemy jednym kliknięciem myszki wybrać na graficznej mapce serwer (kraj), przez który będzie przechodzić cały ruch. Dzięki temu zyskujemy IP oraz lokalizację danego kraju.

Jak oglądać Disney plus w Polsce
Prosta i intuicyjna obsługa. Wystarczy kliknąć na „pinezkę” na mapce i komputer automatycznie połączy się z wybranym serwerem

Program jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Nie jest wymagana żadna dodatkowa znajomość zagadnień informatycznych. VPN można zainstalować na dowolnym urządzeniu i systemie operacyjnym. Nawet na TV lub routerze WiFi.

Jeśli mieszkasz w innym kraju niż te wymienione na początku. To nie ominiesz w inny sposób blokady geograficznej jak skorzystanie z wysokiej jakości programu VPN. Program, który polecamy jest w 100% sprawdzony i działa w usłudze Disney+. Warto mieć na uwadze, że nie każdy inny program będzie działać.

Słabej jakości sieci VPN są blokowane lub po prostu adresy IP wpisane są na czarne listy. Korzystanie z niesprawdzonego VPN może spowodować więcej szkód niż pożytku.

Nie polecamy również podawać jakichkolwiek danych (w tym danych kart do konta) na stronach WWW jeśli korzystasz z niskiej jakości VPN. 

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dane będą bezpieczne wybierz wysokiej jakości VPN – więcej informacji na tej stronie: https://najlepszebankowe.pl/vpn/

Jak oglądać Disney Plus w Polsce?

Czy można korzystać z innego rozwiązania niż VPN? Jak oglądać Disney Plus w Polsce?

Generalnie nie polecam korzystać z darmowych serwerów Proxy – niestety takie rozwiązania nie nadają się do streamingu. Oglądanie filmów na Disney+ wiąże się z koniecznością przesyłania dużej liczby danych. W tym celu konieczne jest posiadanie bardzo dobrego VPN.

Czy Disney Plus kosztuje?

Jak każda platforma VOD – tak, za Disney+ będziemy musieli zapłacić. Najtańszą opcją jest chyba wykupienie Dinsey+ w Stanach Zjednoczonych wówczas wychodzi około $6,99 / miesięcznie. Zatem po pobraniu programu VPN łączymy się po prostu z serwerem w USA.

Disney Plus w Polsce jak oglądać?

W przypadku problemów z płatnością kartą (jeśli masz wydaną przez polski bank to transakcja może zostać odrzucona) możemy skorzystać z alternatywnych sposobów płatności.

Posiadacze systemu Android mogą wykupić kartę podarunkową do amerykańskiego sklepu Google Play na Amazon.com i nią zapłacić.

Jeśli natomiast posiadasz iPhone lub Mac to śmiało można zapłacić za pośrednictwem iTunes oraz Apple Pay.

Oceń artykuł: 4.9 / 5 (19 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments