Jak zmienić ip na niemieckie lub dowolny inny kraj? [PORADNIK]

Jak zmienić IP na niemieckie lub dowolny inny kraj? W tym artykule przedstawimy najprostszy i najszybszy sposób. Dlaczego warto zmienić IP na niemieckie? Pozwala to między innymi na dostęp do usług online dostępnych jedynie na terenie Niemiec.

Często różne portale czy serwisy blokują możliwość zakupów, streamingu, oglądania materiałów czy nawet podają całkiem inne ceny dla internautów z innych krajów. Warto zatem mieć taką możliwość, aby zmieniać IP oraz wirtualną lokalizację.

Dzięki temu omijamy cenzury czy blokady geograficzne. Co więcej program, który opiszemy w poniższym artykule zapewnia niesamowitą anonimowość i szyfrowanie danych. Łączenie z zewnętrznymi serwerami przy użyciu prywatnych sieci maskuje historię tego co przeglądasz w internecie. Możesz być pewny, że twój dostawca internetu od teraz nie będzie wiedzieć co wyszukujesz w sieci.

Program do zmiany IP na inny kraj

Najprościej jest zainstalować program do zmiany IP (często są to VPN, ale również czasami programy, które łączą się z Proxy). To drugie rozwiązanie nie jest tak popularne jak pierwsze.

Warto wiedzieć, że istnieją programy płatne i bezpłatne. W powyższym artykule opisaliśmy wszystkie możliwe opcje, a także plusy i minusy korzystania z płatnych czy bezpłatnych rozwiązań.

>> POBIERZ PROGRAM DO ZMIANY IP  <<

Program do zmiany IP – jaki wybrać?

Jak zmienić IP na niemieckie przy użyciu płatnego programu?

Mimo, że „płatny program” może zniechęcać nas do skorzystania z tego typu rozwiązań, ponieważ kto lubi za cokolwiek płacić. W końcu uczciwa cena to gratis 😉 Mimo wszystko warto rozważyć właśnie zakup takiego programu, ponieważ:

 • cena jaką trzeba zapłacić to niska kwota – kilka euro miesięcznie;
 • istnieją atrakcyjne promocje,
 • programy takie są pozbawione jakichkolwiek reklam, śledzenia czy profilowania na podstawie przeglądania internetu,
 • zapewniają pełną anonimowość,
 • bardzo dobrze szyfrują ruch,
 • są szybkie i mamy dostępnych kilkatysięcy unikalnych adresów IP z ponad 54 krajów;

Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem warto sprawdzić tą stronę.

>> POBIERZ PROGRAM DO ZMIANY IP  <<

Jak zmienić IP na niemieckie bezpłatnie?

Możemy również skorzystać z darmowych VPN, które pełne są reklam, mają ograniczony ruch, są bardzo powolne i nie zawsze w ogóle mamy możliwość wybrania danego kraju. Darmowy VPN wbudowany jest np. w przeglądarkę internetową Opera.

Innym sposobem jest użycie sieci TOR – to jest również bezpłatna przeglądarka, która łączy się z siecią internetową TOR. Rozwiązanie to niestety nie jest ani bezpieczne, ani nie polecamy korzystania z tego rozwiązania. Narzędzie to powiązane jest głównie z darkwebem, a także często monitorowane przez służby. Więcej na ten temat możesz przeczytać w innym naszym arytkule: Jak wejść do dark webu?

>> POBIERZ PROGRAM DO ZMIANY IP  <<

Jak zmienić IP na niemieckie? [KORZYŚCI]

Dlaczego w ogóle warto zmienić IP na niemieckie? Nie ważne czy chcesz skorzystać z oferty tylko i wyłącznie dla niemców, chcesz mieć dostęp do stron internetowych lub filmów na YouTube, które blokowane są w innych krajach.

Zakładając konta w różnych portalach lub serwisach warto mieć niemieckie IP, aby przejść przez proces weryfikacji pozytywnie. Często zmienia się IP na niemieckie, aby:

 • uzyskać dostęp do platform streamingowych dostępnych na terytorium Niemiec lub posiadających filmy dostępne jedynie tam (np. Youtube, Netflix, Disney+, Hulu, Amazon, AppleTV itd.),
 • logować się do niemieckich banków oraz rozwiązań z pogranicza FINTECH (np. Paypal),
 • brać udział w konkurach, losowaniach – dostępnych jedynie dla użytkowników z Niemiec,
 • otrzymać lepsze oferty (cenowo i jakościowo) np. tańsze bilety lotnicze,
 • i wiele innych.

Jak zmienić IP na niemieckie? Inne sposoby

Istnieje oczywiście jeszcze możliwość wykupienia serwerów Proxy w Niemczech – ofert w internecie jest naprawdę sporo, ceny zaczynają się już od około 5 euro za 1 adres miesięcznie. Przy czym w większości będzie konieczność wykupienia co najmniej 5 adresów IP.

Możemy również wykupić VPS w niemieckiej firmie i uruchomić własny VPN na takim serwerze, natomiast jest to już opcja raczej dla osób, które mają odpowiednią wiedzę z zakresu IT lub po prostu wiedzą jak szukać odpowiednich tutoriali.

Oceń artykuł: 4.9 / 5 (46 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments