SHIB Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić

Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić? [PORADNIK]

Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić? Ostatnimi czasy kryptowaluta Shiba Inu zyskuje niezwykłą popularność. Coraz więcej osób szuka informacji gdzie i jak kupić Shiba Inu. W jednym z poprzednich artykułów wyjaśnialiśmy temat dość ogólnie: Jak kupić kryptowaluty Bitcoin, Ethereum oraz inne? [PORADNIK]. W tym wpisie skupimy się głównie na Shiba Inu, ponieważ tej kryptowaluty nie znajdziemy na każdej giełdzie.

Shiba Inu kryptowaluta – Co to za projekt?

O ile za niektórymi projektami związanymi z kryptowalutami lub samymi cyfrowymi walutami stoi zazwyczaj jakiś cel, idea lub pomysł. O tyle Shiba Inu to kryptowaluta, która została stworzona dla żartu. Historia powtarza się podobnie jak w przypadku Dogecoina. Shiba Inu przedstawia rasę psów, która najczęściej wykorzystywana jest do tworzenia memów. Została stworzona w sierpniu 2020 roku na blockchainie opartym o sposób działania Ethereum.

Sama kryptowaluta z racji popularności internetowych memów ma dość sporą i aktywną społeczność. To właśnie ta grupa prawdopodobnie przyczyniła się do zwiększenia popularności kryptowaluty, a co za tym idzie wzrostu jej cen.


Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić?

Aktualnie Shiba Inu nie jest dostępna powszechnie, a jedyną giełdą kryptowalut, na której udało mi się znaleźć Shiba Inu to Binance (oficjalna strona giełdy).

Strona jest dostępna w kilku językach w tym w języku polskim. U góry po prawej mamy możliwość wyboru języka. Rodowity język zawsze ułatwia proces rejestracji. Tym bardziej, że w przypadku giełd kryptowalut wymagana jest prawie zawsze weryfikacja tożsamości. Wynika to z międzynarodowych przepisów przeciwko praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu ter ro ryzmu. Oznacz to, że musimy podać podstawowe informacje oraz przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości (do wyboru: paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy).

Jest to na tyle prosty i intuicyjny proces, że nie będziemy tłumaczyć krok po korku jak założyć i zweryfikować konto. Jeśli masz problem, aby zarejestrować się na giełdzie kryptowalut lub coś jest dla Ciebie niezrozumiałe – to stanowczo odradzam inwestycje w kryptowaluty.

Inwestowanie, kupowanie i handel na Kryptowalutach wiąże się z ryzykiem! Możesz stracić 100% kapitału! Niniejszy artykuł ma charakter informacyjny oraz edukacyjny. NIE JEST PORADĄ PRAWNĄ, PODATKOWĄ, ANI INWESTYCYJNĄ. Redakcja NIE PONOSI odpowiedzialności za decyzje, które podejmujesz samodzielnie. Zakup oraz wszelkie inwestycje w kryptowaluty to TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA DECYZJA I TY PONOSISZ ZA TO PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić?

Jeśli podjąłeś już decyzję i mimo wszystko chcesz kupić Shiba Inu to na chwilę obecną polecamy skorzystać z giełdy kryptowalut Binance (oficjalna strona giełdy). Po zarejestrowaniu konta oraz weryfikacji tożsamości możemy doładować konto np. kartą płatniczą w walucie fiducjarnej (typowej waluty wykorzystywanej przez różne kraje) np. EUR lub USD.

Niestety, na Binance nie ma możliwości dokonywać wpłat PLN i obracać kapitałem w polskiej walucie.

Obrót na SHIB dostępny jest w parze z USDT, zatem będzie dodatkowo konieczność wykupienia stablecoinów.

SHIB Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić


Podsumowanie: Shiba Inu czy warto?

Inwestując w sierpniu 2020 roku około $2 w Shiba Inu ponad rok później mielibyśmy na koncie koło $2 000 000. Kryptowaluta coraz bardziej zyskuje na popularności, zatem ten trend może się utrzymywać. Może, ale nie musi. Przypominam, że kryptowaluta nie jest powiązana z żadnym projektem, nie ma żadnego pokrycia i równie dobrze za tydzień może kosztować okrągłe $0.

Wszelkie inwestycje powinny być przemyślane, a osoby, które zdecydują się na taki ruch muszą się liczyć z możliwą stratą całego kapitału.

Takie wyliczenie bez wątpienia rozpala wyobraźnię i wiele osób może przyciągnąć pokusa szybkiego wzbogacenia się. Z tego powodu kryptowaluta może w ciągu najbliższych tygodni zyskiwać. Nie zapominajmy, że jest to zwykła bańka, która może w dowolnym momencie pęknąć.


Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić?

Polecamy skorzystać z giełdy kryptowalut Binance (oficjalna strona giełdy). Na giełdzie jest bardzo szeroki wybór różnych kryptowalut.

Kupimy i sprzedamy tam nie tylko popularne kryptowaluty, ale również dość niszowe projekty, którym bez wątpienia kilka miesięcy temu był Shiba Inu.

SHIB Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić


Tagi: shiba inu kryptowaluta, gdzie kupić shiba inu, jak kupić shiba inu, shiba inu kryptowaluta gdzie kupić

5/5 - (41 votes)

Zostaw Komentarz!