SHIB Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić

Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić? [PORADNIK]

Shiba Inu kryptowaluta gdzie kupić? Ostatnimi czasy kryptowaluta Shiba Inu zyskuje niezwykłą popularność. Coraz więcej osób szuka informacji gdzie i jak kupić Shiba Inu. W jednym z poprzednich artykułów wyjaśnialiśmy temat dość ogólnie: Jak kupić kryptowaluty Bitcoin, Ethereum oraz inne? [PORADNIK]. W tym wpisie skupimy się głównie na Shiba Inu, ponieważ tej kryptowaluty nie znajdziemy na każdej giełdzie. Shiba Inu kryptowaluta – Co to za … Czytaj dalej »

Kryptowaluta opis

ADA Kryptowaluta (Cardano) – Opis, Czy warto inwestować?

ADA Kryptowaluta: W tym artykule zajmiemy się wspomnianą kryptowalutą, opiszemy dokładnie czym jest, jak powstała, na jakiej zasadzie funkcjonuje, a także najważniejsze – czy warto zainwestować w ADA? Co to jest Cardano (ADA kryptowaluta)? Cardano – jest to zdecentralizowana platforma blockchain bezpośrednio powiązana z kryptowalutą ADA. Platforma została zaprojektowana jako bardziej wydajna alternatywa dla sieci typu PoW (Proof-of-work). Sama platforma Cardano została oparta o typ … Czytaj dalej »

Kryptowaluta opis

BAT kryptowaluta – definicja, opis, czy warto inwestować?

BAT kryptowaluta – Co to za kryptowaluta? Jak powstała? Jakie są podstawowe informacje na temat tej kryptowaluty? Gdzie można ją kupić lub sprzedać? Jak ją zdobyć i czy warto w ogóle zainwestować? Na wszystkie najważniejsze pytania znajdziesz odpowiedź. BAT Kryptowaluta – opis oraz podstawowe informacje BAT, czyli Basic Attention Token to kryptowaluta standardowo oparta na systemie blockchain. Głównym zadaniem tego tokenu jest śledzenie czasu i … Czytaj dalej »

jak uniknąć podatku od kryptowalut

Jak uniknąć podatku od kryptowalut? [PORADNIK]

Kupujesz lub sprzedajesz kryptowaluty? Jeśli realizujesz transakcje z zyskiem to podlegasz pod obowiązek podatkowy. W tym artykule sprawdzamy jak uniknąć podatku od kryptowalut? Czy to w ogóle możliwe i legalne? Napiszemy również kilka słów o tym jak rozliczać przychody ze sprzedaży kryptowalut. Jeśli dopiero planujesz przygodę z kryptowalutami lub aktualna giełda, na której działasz ma zbyt duże prowizje to polecamy giełdę ZONDA – Więcej znajdziesz … Czytaj dalej »

Jak kupić kryptowaluty?

Jak kupić kryptowaluty, bitcoiny? [PORADNIK KROK PO KROKU]

Jak kupić kryptowaluty? Jak kupić bitcoina, etherum oraz inne altcoiny? W tym artykule przygotowaliśmy kompletny poradnik jak bezpiecznie kupować kryptowaluty. Naszym celem było umieszczenie wszystkich najważniejszych informacji w jednym miejscu. Wszystkie instrukcje dostępne na tej stronie zostały napisane z myślą o osobach całkowicie początkujących. Tam, gdzie jest to możliwe pokazujemy jak coś zrobić krok po kroku dołączając zrzut z ekranu. Mamy nadzieję, że w naszej … Czytaj dalej »