konto walutowe dolar australijski AUD

Konto Walutowe Dolar Australijski – Gdzie w otworzyć?

Konto Walutowe Dolar Australijski: gdzie i jak można otworzyć? Czy jest w Polsce bank, który oferuje takie konto? Sprawdzamy jakie są możliwości, gdzie można otworzyć, jakie są alternatywy, a także co jest bardziej opłacalne. W poniższym artykule przedstawiamy krótki przewodnik. Konto Walutowe Dolar Australijski – Czy są jakieś banki w Polsce? Sprawdziliśmy wszystkie banki w Polsce w poszukiwaniu typowego konta walutowego, dobrze znanego nam z … Czytaj dalej »

konto walutowe lira turecka

Konto walutowe Lira Turecka [TRY] Gdzie i jak założyć?

Konto walutowe Lira Turecka [TRY] W jakim banku założyć? Czy można założyć konto walutowe w lirze tureckiej w polskim banku? W tym artykule sprawdzimy wszelkie możliwości, porównamy dostępne możliwości i pokażemy krok po kroku jak założyć konto w lirze tureckiej. Wstęp: Konto Walutowe Lira Turecka TRY Lira Turecka to oficjalna waluta Turcji. 1 lira turecka dzieli się na 100 kuruszy (kuruşlar). Odpowiednik polskiego „grosza” nosi … Czytaj dalej »

Konto walutowe dolar kanadyjski CAD

Konto walutowe dolar kanadyjski CAD – gdzie założyć?

Konto Walutowe Dolar Kanadyjski [CAD] jest już dostępne dla Polaków. Gdzie i jak można założyć konto walutowe w dolarach kanadyjskich? W tym artykule sprawdzamy jakie są możliwości na polskim rynku, ale nie tylko… Przedstawimy również ciekawe rozwiązanie, które dostępne jest w ponad 80 krajach na całym świecie i zyskuje coraz bardziej na popularności! Wstęp: Konto Walutowe Dolar Kanadyjski [CAD] Konto walutowe CAD możemy założyć w … Czytaj dalej »

konto walutowe korona szwedzka

Konto walutowe Korona Szwedzka [SEK] – gdzie założyć?

Gdzie najlepiej otworzyć Konto walutowe Korona Szwedzka [SEK]? W tym artykule sprawdzimy jakie są możliwości, a także czy jest jakiś bank, który umożliwia otworzenie takiego rachunku. Ten wpis poświęcony jest osobom, które chcą założyć konto walutowe w koronie szwedzkiej w polskim lub zagranicznym banku. Jeśli natomiast chcesz skorzystać z usług banków w Szwecji to polecamy artykuł, w którym opisany został cały proces: Konto bankowe w … Czytaj dalej »

Konto Walutowe Korona Norweska

Konto Walutowe Korona Norweska [NOK], gdzie założyć w PL?

Czy można założyć Konto Walutowe Korona Norweska [NOK] w Polsce? Dla osób, które otrzymują przelewy w tej walucie, podróżują do Norwegii lub chcą trzymać środki w NOK byłoby to idealne rozwiązanie. Dzięki temu można zaoszczędzić na opłatach za przelewy, a także prowizjach za przewalutowanie. O wiele łatwiej jest się rozliczać za zakupy czy inne przelewy. Sprawdźmy zatem czy istnieją w ogóle banki działające w Polsce, … Czytaj dalej »

bitcoin

Bitcoin – Co To Jest i Jak Zarabiać Na Bitcoinach?

Co To Jest BitCoin i Jak Zarabiać Na Bitcoinach? Czym są dokładnie Bitcoiny i jaka jest ich zasada działania? Bitcoiny to nic innego jak kryptowaluta, czyli wirtualny pieniądz. Niegdyś tradycyjne listy od rodziny czy przyjaciół zostały zastąpione przez wiadomości e-mail, więc w przypadku pieniędzy jest dokładnie tak samo. W dalszej części artykułu poruszę zagadnienie tego Jak Zarabiać Na Bitcoinach… Wróćmy jednak na sam początek… Bitmonety … Czytaj dalej »