Profesjonalne Usługi Hakerskie. Czy to legalne? Ile kosztuje wynajęcie hakera i czy to jest bezpieczne? Gdzie szukać usług hakera i jak zatrudnić profesjonalistę? Do czego można wykorzystać tego typu usługi? W tym artykule znajdziesz przydatne informacje na ten temat.
Artykuł „Profesjonalne Usługi Hakerskie – Ile kosztuje wynajęcie hakera?” ma charaktery informacyjno-edukacyjny. Nie oferujemy żadnych porad w tym temacie, a także nie ponosimy odpowiedzialności za działania, które podejmujesz.
Profesjonalne Usługi Hakerskie – dla kogo?
Jak praktycznie w każdej branży – usługi hakerskie można wykorzystać zarówno do dobrych rzeczy jak i złych. Możemy wynająć hakera, aby na przykład sprawdził zabezpieczenia w naszej firmie lub odzyskał dostęp do utraconego konta (choć nie zawsze jest to możliwe). Możemy również zlecać nielegalne rzeczy takie jak ataki DDoS na konkurencję, przechwytywanie wiadomości czy wykradanie danych.
Stanowczo odradzamy wynajmowanie hakera do nielegalnych działań. Co prawda w Polsce nie obowiązuje żadna ustawa skonstruowana typowo pod nielegalnie działania hakerskie. To nie znaczy, że hakerzy mogą być bezkarni. Znajdzie się kilka paragrafów w Kodeksie Karnym, które to regulują. W przypadku zlecania nielegalnych działań warto mieć świadomość, iż możesz zostać pociągnięty również do odpowiedzialności za współudział.
Oto kilka przykładów:
- nielegalny dostęp do systemu (hacking) – art. 267 § 1 i 2 (grzywna, kary ograniczenia wolności lub pozbawienia do 2 lat)
- naruszenie tajemnicy komunikacji (sniffing) – art. 267 § 3 (pozbawienie wolności do 2 lat)
- naruszenie integralności danych (wirusy, robaki, trojany) – art. 268 i art. 268a (grzywny)
- naruszenie integralności systemu (ataki DDoS, Ping Flood etc.) – art. 269 (pozbawienie wolności do 8 lat
- cyberszpiegostwo – art. 130 § 3 (kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat)
Jak szukać Profesjonalne Usługi Hakerskie?
Największą ofertę i wybór znajdziesz bez wątpienia korzystając z Dark Webu. Jeśli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z darknetem to nie polecamy tej drogi. Bardzo łatwo można paść ofiarą oszustów internetowych lub gorzej. O ile samo korzystanie z darknetu nie jest nielegalne i można znaleźć tam wiele ciekawych informacji o tyle wykorzystywanie tego narzędzia do zlecania nielegalnych rzeczy może skończyć się bardzo źle.
Więcej na temat darknetu pisaliśmy w artykułach:
- Jak wejść do Dark Webu? Co to jest i czym się różni od Deep Web?
- Jak wejść do darknetu na telefonie? 3 Najważniejsze Wskazówki!
Pamiętaj, że korzystanie z darknetu nie jest bezpieczne i robisz to na własną odpowiedzialność. Jeśli szukasz informacji na temat usług hakerskich w internecie lub zamierzasz korzystać z darknetu – koniecznie zabezpiecz swoją prywatność w internecie.
Najlepszym sposobem jest inwestycja w sprawdzony VPN, który zapewnia między innymi:
- możliwość zmiany adresu IP oraz lokalizacji – korzystając ze sprawdzonej firmy, która realizuje politykę No Logs – wówczas jesteś w pełni anonimowy i nie ma możliwości, aby uzyskać informacje o Twoim prawdziwym adresie IP lub lokalizacji,
- możliwość łączenia z internetem z wielu wirtualnych lokalizacji – możesz korzystać z serwerów w wielu różnych krajach, dzięki temu unikasz lokalne cenzury czy geoblokady,
- szyfrowanie danych – protokoły VPN nie tylko ukrywają twoją internetową tożsamość, ale przede wszystkim szyfrują wszelkie dane wysyłane i odbierane. Zapewnia to maksymalny poziom prywatności w internecie – nawet dostawca internetu nie jest w stanie dowiedzieć się jakie strony przeglądasz,
- dodatkowe zabezpieczenia – program VPN posiada wiele innych, przydatnych funkcji i usług, dzięki które ochronią Cię przed potencjalnymi zagrożeniami w internecie i zaalarmują w odpowiednim czasie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ORAZ POBIERZ VPN >>
Jakie usługi hakerskie można znaleźć w internecie?
Phishing to metoda oszustwa, która polega na podszywaniu się pod rzeczywistą firmę lub instytucję, w celu wyłudzenia poufnych danych. Hakerzy oferują usługi, które pozwalają na przeprowadzanie phishingu w sposób bardziej skuteczny i profesjonalny.
DDoS (Distributed Denial of Service) to atak, który ma na celu zablokowanie dostępu do serwera lub strony internetowej poprzez przeciążenie ruchem sieciowym. Hakerzy oferują usługi, które umożliwiają przeprowadzenie takiego ataku na zamówienie.
Botnets to sieci komputerowe, które składają się z zainfekowanych urządzeń, które można zdalnie kontrolować. Hakerzy oferują usługi, które pozwalają na wynajęcie botnetu do przeprowadzenia ataków DDoS lub innych działań związanych z cyberprzestępczością.
Kradzież danych – hakerzy oferują również usługi związane z kradzieżą danych. Mogą to być zarówno dane osobowe, jak i poufne informacje związane z firmą. Za odpowiednią opłatą, hakerzy mogą zdobyć wrażliwe dane i sprzedać je na czarnym rynku lub wykorzystać do szantażu.
Podsumowanie
Czy warto korzystać z usług hakera? Nie warto korzystać z usług hakerów, ponieważ jest to nielegalne i nieetyczne, a także naraża na niebezpieczeństwo prywatność i bezpieczeństwo innych ludzi. Usługi hakerskie, takie jak phishing, DDoS, keylogging i kradzież danych, są niebezpieczne. Mogą prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych i finansowych. Wszyscy powinni dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci i przestrzegać zasad etycznych.
Profesjonalne usługi hakerskie kojarzą się również z firmą, która realizowałaby takie zlecenia. Ze względu na potencjalne konsekwencje prawne – nie jest możliwe skorzystać z usług hakera legalnie.