Eksperci analizują transfer ETH na giełdę Kraken z portfela powiązanego z Vitalikiem Buterinem.

Eksperci z PeckShieldAlert przeprowadzają analizę transferu ETH na giełdę Kraken

Transakcja ETH o wartości blisko pół miliona dolarów

Według danych udostępnionych przez PeckShieldAlert, z portfela oflagowanego jako należącego do Vitalika Buterina, przetransferowano monety ETH o łącznej wartości blisko pół miliona dolarów na giełdę Kraken. Transakcja ta została przeprowadzona poprzez dwie osobne transze, z których pierwsza obejmowała wysłanie 100 ETH, a druga 200 ETH.

Odkrycie przez ekspertów z PeckShieldAlert

Eksperci z PeckShieldAlert, zauważyli tę transakcję i podjęli analizę. Zwrócili uwagę na fakt, że adres kryptograficzny, z którego przeprowadzono transfer, jest oflagowany jako należący do Vitalika Buterina, twórcy Ethereum. Jest to jednak tylko oznaczenie, a niekoniecznie oznacza, że sam Buterin jest zaangażowany w tę transakcję.

Spostrzeżenia i prognozy

Nie jest jeszcze znane, dlaczego doszło do takiego transferu i jaka była intencją osoby odpowiedzialnej za tę transakcję. Eksperci analizują wszelkie możliwości, takie jak spekulacje na rynku, wymiana ETH na inne kryptowaluty lub możliwość manipulacji cenami. Jednak na obecnym etapie jest to tylko spekulacja, a prawdziwe motywy za tym transferem pozostają nieznane.

Podsumowanie

Transfer ETH o wartości blisko pół miliona dolarów na giełdę Kraken, z portfela oflagowanego jako należącego do Vitalika Buterina, został zauważony przez ekspertów z PeckShieldAlert. Dotychczas nieznane są dokładne motywy za tym transferem, jednak można tylko spekulować na temat przyczyn. Eksperci kontynuują analizę w celu zrozumienia celu tej transakcji.

Źródło: https://comparic.pl/vitalik-buterin-transferuje-blisko-pol-mln-dol-w-eth-na-gielde-kraken/

Oceń artykuł: 4.9 / 5 (14 głosy)